Bedava E-Posta Adresleri (E-mail) Adresleri 2022 – Mail Hesapları )

Mail Geneli admin Haziran 26, 2021

Bedava E-Posta Adresleri

2022’in En İyi 11 Ücretsiz E-posta Hesabı ve Hizmet Sağlayıcısı

Ağ oluşturma, işe alım, kaynak indirme, dosya aktarma, hatırlatıcı ayarlama, iş arkadaşlarınızla buluşma ve çok daha fazlası için buna ihtiyacınız var.

Ofis sohbet platformlarının yükselişine rağmen, şaşırtıcı sayıda şey için hala e-postaya bağımlısınız. e-posta hizmeti tamamen ücretsiz değildir.

ücretsiz olanlar bile kullanımı kolay olmayabilir. İhtiyacınız olan tüm özelliklere sahip olmayabilir.

Şimdi İndirin: E-posta Pazarlama Planlama Şablonu

Aramanızı kolaylaştırmak için, kurabileceğiniz farklı e-posta hesaplarının bir listesini ve ardından hesabınızı şu anda ücretsiz olarak barındırabileceğiniz en iyi on bir e-posta servis sağlayıcısını bir araya getirdik.

E-posta Hesap Türleri

Aralarından seçim yapabileceğiniz iki ana e-posta servis sağlayıcı türü vardır: e-posta istemcileri ve web postası. E-postanıza çevrimiçi olarak farklı bir cihazdan veya konumdan erişmek için sağlayıcınızı kullandığınızda, bunu yapmak için üç ana e-posta protokolünden birini kullanabilirsiniz: POP3, IMAP ve Exchange.

Bu farklı sağlayıcı ve protokol türlerini kısaca gözden geçirelim.

E-posta İstemcileri

E-posta istemcileri, gönderdiğiniz ve aldığınız e-postayı yönetmek için bilgisayara yüklediğiniz yazılım uygulamalarıdır. Bu e-postaya erişmek için istemci, uzak bir e-posta sunucusuyla etkileşime girer.

Muhtemelen duymuş olduğunuz e-posta istemcileri arasında Microsoft Outlook, Mozilla Thunderbird ve Apple Mail bulunur.

Bu tür e-postaya, istemcinin bilgisayar uygulaması yerine web’den erişmek istiyorsanız, e-posta istemcisi aşağıda açıklanan e-posta protokollerinden birini kullanır. Örneğin, bilgisayarınızda Outlook yüklü olsa da, belirli bir e-posta protokolü kullanarak outlook.com aracılığıyla e-posta hesabınızda da oturum açabilirsiniz.

Web postası

Web postası, yalnızca internetten eriştiğiniz bir e-posta biçimidir. Bunun yerine bulutta bulunur. E-postanızı alan yüklü bir uygulama yerine, gelen kutunuzu doğrudan internet tarayıcınızdan yönetirsiniz.

Muhtemelen duyduğunuz web posta sağlayıcıları arasında Gmail, Yahoo! Mail ve AOL (hepsi aşağıdaki en iyi ücretsiz e-posta hesapları listemizi oluşturdu).

Şimdi, en iyi ücretsiz e-posta hesaplarına girmeden önce, bu e-posta protokollerinden bahsedelim.

E-posta Protokolleri

E-posta protokolleri, e-postanızı sizin için alan sistemlerdir. İnternette e-posta istemci hesaplarını almak ve bir mobil uygulamada web posta hesaplarını getirmek için kullanılabilirler . İşte hesabınızın kullanabileceği üç ana e-posta protokolü türü.

POP3

POP, “postane protokolü” anlamına gelir ve en çok yalnızca bir e-posta hesabı ve e-posta istemcisi olan kişiler için uygundur. POP3 , bu e-posta protokolünün en son sürümüdür ve çevrimdışıyken e-postaya erişmenizi sağlar. Bu nedenle daha az internet bant genişliği gerektirir.

IMAP

IMAP , “internet posta erişim protokolü” anlamına gelir ve bugün mevcut olan eski e-posta protokollerinden biridir. IMAP4, en son sürüm olarak kabul edilir ve POP protokolünün aksine, e-postanızı çevrimdışı e-posta istemcinize indirmezsiniz. Bunun yerine, siz ona erişirken ve onu yönetirken tüm e-postalarınız çevrimiçi kalır.

IMAP, özellikle birden fazla e-posta hesabı olan ve bunlara birden fazla cihaz veya konumdan erişen kişiler için kullanışlıdır.

Değiş tokuş

Exchange bir Microsoft e-posta protokolüdür ve yukarıda açıklanan IMAP protokolüne oldukça benzer. Bu protokol, e-postanıza yalnızca internet üzerinden birden fazla cihazdan erişmenize değil, aynı zamanda o e-posta adresine bağlı görevler, takvimler ve iletişim bilgilerine de erişmenizi sağlar. Bu nedenle, çalışanları birçok türde bilgiyi paylaştığı ve uzaktan işbirliği yaptığı kuruluşlar için özellikle yararlıdır.

Şimdi, bugün bulabileceğiniz en iyi yedi ücretsiz e-posta hizmeti sağlayıcısına bir göz atın – hem web postası hem de e-posta istemcileri dahil. Her e-posta servis sağlayıcısı için en uygun olanı bulmanıza yardımcı olacak benzersiz bir özelliği vurguladık.

 1. Gmail
 2. AOL
 3. Görünüm
 4. Zoho
 5. posta.com
 6. Yahoo! Posta
 7. ProtonMail
 8. iCloud Postası
 9. GMX Postası
 10. Mozilla Thunderbird
 11. Yandex Posta

1. Gmail

Benzersiz Özellik: Yerel Dosya İşbirliği ve Bedava E-Posta Adresleri

Buradan kaydolun .

E-posta türü: Web postası

Kim kullanmalı: Google’ın geri kalan ürünlerini zaten kullanan ve seven herkes.

Açıkça en iyi seçim gibi görünebilir, ancak Gmail ilk slotu ödüllendirmeyecek kadar çok yönlüdür. Litmus Labs’e göre Gmail, en yüksek ikinci e-posta sağlayıcı pazar payına sahip (Apple iPhone’un yerel e-posta uygulamasının arkasında) . İronik olarak, Gmail’in bu kadar popüler olmasının nedenlerinden biri, gelen kutunuzdaki e-posta içermeyen tüm iletişim seçenekleridir.

Gmail, bir Google hesabına kaydolarak kaydolabileceğiniz günlük bir e-posta gelen kutusudur. Ancak, kişi listenizdeki kişilerle sohbet etmenize, video konferans yapmanıza ve dosya paylaşmanıza olanak tanıyan bir grup ücretsiz uygulama olan Google Suite’te yerleşik olarak bulunur.

Gelen kutunuzun sol kenar çubuğundan (veya sağdan – gelen kutunuzun nasıl görüntüleneceğini özelleştirebilirsiniz) bulunan Google Hangouts, bir e-posta mesajı gerektirmeyebilecek şeyler için diğer Gmail kullanıcılarıyla yazılı ve görüntülü sohbet etmenize olanak tanır. Günümüzdeki diğer e-posta hesaplarının çoğu gibi, Gmail’in de toplantılar ve hatırlatıcılar ayarlayabileceğiniz sezgisel bir takvimi vardır.

Profesyonel ipucu: Toplantıları e-postalar olmadan kolayca planlamak için HubSpot Toplantıları gibi ücretsiz bir ürünü de kullanabilirsiniz .

Diğer e-posta hesaplarından farklı olarak, doğrudan bulut tabanlı bir Google Drive’dan paylaşılan belgeler ve e-tablolar üzerinde işbirliği yapmanın yanı sıra YouTube hesabınıza giriş yapmak ve hesabınızı yönetmek için Gmail adresinizi kullanabilirsiniz.

Cömert bir 15 GB ücretsiz e-posta depolama alanı sunan Gmail, gelen kutunuzu daha az kaotik hale getirmek için elinden gelen her şeyi yapar; e-postaları geldiklerinde otomatik olarak ayrı klasörlere iten gelişmiş filtreler de dahil. Ve bu işlevlerin hiçbiri bir kuruşa mal olmaz.

2. AOL

Eşsiz Özellik: Sınırsız Depolama Bedava E-Posta Adresleri

Buradan kaydolun .

E-posta türü: Web postası

Kim kullanmalı: iletişimlerinin çoğu için e-posta kullanan kişiler.

America Online (sadece bu kelimeleri yazarken nostaljik hissediyorum), iyi bir kullanıcı deneyimi için bugünün standartlarına sessizce ayak uydurdu. Klasik AOL şimdi bir kez daha size sunulan en iyi ücretsiz e-posta hesaplarından biri.

2015 yılında Verizon tarafından satın alınan AOL, size klasik haber odaklı ana sayfasından e-posta gönderir ve e-posta sağlayıcınızdan bekleyeceğiniz çağdaş spam filtreleri ve virüs koruması ile birlikte gelir. E-posta gelen kutunuzdaki belirli pencerelerden metin ve anlık mesajlar da gönderebilirsiniz .

AOL’nin Gmail üzerinden bir özelliği var: sınırsız depolama. Ek olarak, bir CSV, TXT veya LDIF dosyasından e-posta kişilerini içe aktarabilirsiniz, böylece “arkadaş listenizi” (anladın mı?) sıfırdan oluşturmazsınız.

3. Görünüm

Eşsiz Özellik: Çoklu Uygulama Entegrasyonları ve Bedava E-Posta Adresleri

Buradan kaydolun .

-posta türü: E  posta istemcisi

Kim kullanmalı: başkalarıyla bağlantı kurmak için birçok farklı platform kullanan insanlar.

Bir “Hotmail.com” e-posta adresini görünce gerildiyseniz, bu eski alan adı için Outlook’a teşekkür edebilirsiniz. Ancak iyi haberler var: Microsoft, uzun süredir devam eden e-posta hizmetini yeniden keşfetti ve ücretsiz Outlook.com e-posta adresinizde sizi bekleyen birçok ilerici özellik var.

Outlook, Gmail’e benzer bir takvim ve mesaj filtresi sunarken, aynı zamanda bir dizi diğer popüler iletişim uygulamasıyla da bütünleşir. Skype, Facebook, PowerPoint, PayPal ve hatta Trello gibi görev yönetimi yazılımlarını bağlayabilirsiniz – bu, gelen kutunuzdan ayrılmadan Outlook dışındaki kullanıcılara ulaşmayı ve onlarla çalışmayı çok kolaylaştırır.

Outlook, süper temiz bir arabirimle birlikte her kullanıcı için 15 GB ücretsiz depolama alanı sunar.

4. Zoho

Eşsiz Özellik: 25 İşletme Adresi ve Bedava E-Posta Adresleri

Buradan kaydolun .

E-posta türü: Web postası

Kim kullanmalı: yeni başlayanlar ve küçük işletmeler.

Bu, listemizi oluşturan daha az bilinen ücretsiz e-posta hesaplarının ilkidir, ancak işletmeler için çok fazla potansiyele sahiptir.

Zoho hakkında farkedeceğiniz ilk şey, kullanıcı dostu olmasıdır. Google Drive, Box ve diğer bulut tabanlı dosya yöneticileriyle entegrasyondan yerleşik görev yöneticisine kadar bu e-posta hizmeti, tüm günlük görevlerinizi gerçekleştirmeniz için basit bir yol sunar.

Ancak asıl fark yaratan, alan adını 25’e kadar bağlı e-posta adresi için özelleştirebilme yeteneğidir . “@zoho.com” ifadesini işletmenizin web sitesinin adıyla değiştirmek ister misiniz? Bunu, size ücretsiz olarak 5 GB veren Zoho Lite altında yapabilirsiniz – tümü kullanıcıadı@alanadiniz.com altında.

5. Mail.com

Eşsiz Özellik: 200 Özel Alan Adı ve Bedava E-Posta Adresleri

Buradan kaydolun .

E-posta türü: Web postası

Kim kullanmalı: küçük işletmeler, serbest çalışanlar ve serbest meslek sahipleri.

“Mail.com”dan daha açıklayıcı olmuyor, değil mi? Bu e-posta sağlayıcısı, hedef kitlesini biliyor – ya da demeliyim ki, kitleleri.

Yarasadan hemen sonra, muhtemelen Mail.com’un yukarıdaki seçeneklere kıyasla mükemmel depolama alanına sahip olmadığını fark edeceksiniz: sadece 2 GB. Ancak bu web posta hizmetinin gigabayt cinsinden eksiğini … drumroll… 200 ücretsiz özel alan adı ile kapatıyor . Kullanıcı adınızın sonundaki “@mail.com” ifadesini sizi tanımlayan hemen hemen her şeyle değiştirebilirsiniz. Mail.com’un aralarından seçim yapabilmeniz için önceden oluşturduğu bazı seçenekler şunlardır:

 • Barmen.net
 • müzisyen.org
 • köşe yazarı.com
 • Engineer.com
 • muhasebeci.com
 • Toothfairy.com (çevrimiçi olduğunu kim biliyordu?)

E-posta sağlayıcısı ayrıca her hafta etkinliklerinizi oluşturmak ve izlemek için bir takvimle birlikte geldiğinden, Mail.com 200 defne üzerinde durmuyor.

6. Yahoo! Posta

Eşsiz Özellik: Medya ve ek geçmişi ve Bedava E-Posta Adresleri

Buradan kaydolun.

E-posta türü: Web postası

Kimler kullanmalı: reklam öğeleri ve e-posta yoluyla sık sık ek gönderip alan kişiler.

Yahoo! Bir başka tanınmış platform olan Mail, birkaç önemli sosyal medya entegrasyonunun yanı sıra ücretsiz olarak 1 TB (bu bir terabayt ) ile depolama alanında AOL’nin hemen arkasında yer almaktadır .

Özel arka plan temalarına ve gelen kutunuzdan önemli bilgileri arayabilmenize ek olarak, Yahoo! Mail ayrıca, e-posta yoluyla eklediğiniz veya aldığınız her fotoğrafı, videoyu ve belgeyi gelen kutunuzun kenar çubuğundaki kendi sekmelerinde bulmanızı da kolaylaştırır. Bu, platformu özellikle düzenli olarak belge paylaşan veya sadece paylaştıkları her fotoğraftan oluşan bir albüm isteyenler için çekici kılıyor.

7. ProtonMail

Benzersiz Özellik: Şifreli e-posta ve Bedava E-Posta Adresleri

Buradan kaydolun.

E-posta türü: Web postası

Kimler kullanmalı: hassas bilgiler gönderen ve alan kişiler.

ProtonMail yalnızca 500 MB boş alan sunar, ancak şifreli e-postanın değerli ticareti için, kimsenin göremediği mesajları göndermenize ve bir ay sonra kaybolmanıza izin verir.

Amaç ne? Hizmetin kullanımı zor mu? Çoğu web posta platformunda olduğu gibi, ProtonMail, e-postalarınızı şifrelemek için herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymadan herhangi bir cihazda kullanımı kolaydır. Gelen kutusu arayüzü, bu listedeki diğer e-posta hizmetleri gibi bir bakışta anlaşılması kolaydır ve hangi e-postaların daha fazla özen ve korumayı hak ettiğini daha fazla düzenlemenize yardımcı olmak için hızlı renk kodlu etiketler sunar.

8. iCloud Postası

Benzersiz Özellik: Gönderenleri VIP olarak etiketleyin

Buradan kaydolun.

E-posta türü: Web postası

Kim kullanmalı: Mac kullanan ve her şeyi tek bir sistemde isteyen insanlar.

Mac kullanıcısıysanız, e-posta sağlayıcınız olarak iCloud Mail’i kullanmayı düşünebilirsiniz. Ücretsiz e-posta hesapları, fotoğraflarınızı, dosyalarınızı veya e-postalarınızı senkronize etmek için kullanabileceğiniz 5 GB depolama alanıyla birlikte gelir. Depolama alanının tüm uygulamalarınız ve cihazlarınız arasında paylaşıldığını unutmamak önemlidir; bu nedenle, iPhone’unuzda çok fazla fotoğraf çekerseniz, o ay için e-posta depolama alanınızdan yararlanabilirsiniz. Yükseltilmiş planlar ayda 0,99 ABD dolarından başlar ve ayda 9,99 ABD dolarına kadar çıkar.

Bu listedeki diğer e-posta sağlayıcılarına göre iCloud’u kullanmanın en büyük avantajlarından biri entegrasyon kolaylığıdır. Apple, masaüstü ve iPhone posta uygulamalarını tüm e-posta istemcilerini göz önünde bulundurarak oluşturur, ancak bu deneyimi iCloud kullanıcıları için keyifli hale getirmeye özel önem verir.

iCloud Mail’in bazı avantajları arasında kullanımı kolay bir arama işlevi, kullanımı kolay kurallar ve gönderenleri VIP olarak etiketleme yeteneği bulunur. Bir kişi VIP olarak işaretlendiğinde, yeni mesajlar otomatik olarak soldaki ayrı bir sekmeye filtrelenerek hem zamandan hem de enerjiden tasarruf etmenizi sağlar.

9. GMX Postası

Benzersiz Özellik: Takma ad e-posta adresleri

Buradan kaydolun.

E-posta türü: Web postası

Kimler kullanmalı: tek bir merkezi gelen kutusuyla birden fazla e-postaya ihtiyaç duyan kişiler.

GMX Mail’i duymamış olsanız da, uzun süredir var (1997’den beri) – ve onu dikkate almaya değer kılan bir sürü özelliği var. Öncelikle, GMX 65 GB depolama alanı sunar. Bu, ücretsiz bir e-posta hizmeti için çok fazla depolama alanıdır. Aslında, bunun Gelen Kutunuzda yaklaşık yarım milyon mesajı saklamanıza izin verdiğini iddia ediyorlar!

Kayda değer bir başka özellik de büyük ekleri gönderme yeteneğidir. Pek çok hizmette e-posta ekleriniz için kapaklar bulunurken, GMX Mail, 50 GB’a kadar dosya göndermenize olanak tanır. Hesabınızdan bir sürü fotoğraf, sunum veya başka büyük dosya paylaşıyorsanız bu harika.

Ancak GMX Mail’i gerçekten farklı kılan özelliği, tek bir hesaptan 10 adede kadar takma ad e-posta adresi oluşturabilme yeteneğidir. Bu, hem kişisel hem de profesyonel olarak birçok durumda faydalı olabilir. Kişisel bir not olarak, pazarlama e-postalarını kişisel mesajlarınızdan ayrı tutmak için tüm çevrimiçi satın alımlarınız ve girişleriniz için tek bir takma ad kullanabilirsiniz. İş açısından bakıldığında, birden çok e-posta adresi, destek@alanadiniz.com veya satış@alanadiniz.com gibi rol tabanlı e-postaları yönetmek için yararlı olabilir.

10. Mozilla Thunderbird

Benzersiz Özellik: Özelleştirme özellikleri ve birden çok e-postayı sekmelerde açma yeteneği

Buradan kaydolun .

-posta türü: E  posta istemcileri

Kim kullanmalı: Basit ama özelleştirilebilir bir e-posta gelen kutusu arayan herkes.

Mozilla’nın Firefox ile tanınan ücretsiz bir e-posta uygulaması olan Thunderbird , hızlı bir e-posta gelen kutusu kurulumu ve basit, kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzü sunar.

Uygulama, e-posta deneyiminizi iyileştirebilecek tema ayarları ve uygulama uzantıları gibi özelleştirilebilir özellikler sunar. E-posta uygulaması, Firefox tarayıcılarında birden çok web sayfasını açmanıza benzer şekilde, sekmelerde birden çok e-posta açmanıza da olanak tanır.

11. Yandex Postası

Benzersiz Özellik: 10 GB ücretsiz bulut depolama alanı

Buradan kaydolun .

E-posta türü: Web postası

Kim kullanmalı: Ek depolama özelliklerine sahip ücretsiz bir e-posta arayan herkes.

Yandex, küresel bir e-posta aracı sunan bir Rus web şirketidir . Araçla ücretsiz bir hesap açabilir, Facebook, Twitter veya Gmail hesaplarınıza bağlayabilir ve e-posta gelen kutunuzu kişiselleştirebilirsiniz.

yandex loign

Yandex’in e-posta gelen kutusu, gerçek kişilerden gelen mesajları görebilmeniz için e-postaları filtreleyecek veya öncelik sırasına koyacak şekilde ayarlanabilir. Ayrıca mesajlardaki ve konu satırlarındaki anahtar kelimeleri tanıyabilir ve e-postaları kategorilere ayrılmış gelen kutuları halinde düzenleyebilir. Ek olarak, Yandex postasına kaydolan kullanıcılar 10 GB ücretsiz bulut depolama alanına sahip olur.

 

Gmail Ücretsiz Mail Hesapları

freeuse14@gmail.com lil958naca
freeforyou14@gmail.com macmac90
takaagmail@gmail.com 887acanca
gmailfor25@gmail.com acaca087ca
wantagmail12@gmail.com *098camr6
gmailolla14@gmail.com 987canvrc
gmaill236@gmail.com 98735acaa
gmail985@gmail.com mka08sss5
gmailpopi36@gmail.com kjha9874s
gmailgenerator85@gmail.com 098n359m
gmailallday78@gmail.com 098n345sc
freemailadress96@gmail.com 0935smcık
freeusemail87@gmail.com 09845ncvo
9654gmail@gmail.com 0948mm45
daky1233@gmail.coM yoda2354
jangofett34@gmail.com voldemort23
dragonix34@gmail.com akuji34
venom324@gmail.com zeyrox23
kialos54@gmail.com wolverine1
yoshi264@gmail.com  jeepzio23
aragorn85@gmail.com deathsquad213
gimli215@gmail.com black322
Glacxor@gmail.com goha4905
promonster18@gmail.com francisnicole1
chelebi31@gmail.com 18954515421
zaitsev2020@hotmail.com sniperm4n
upgrade54@gmail.com danielbrown5
lovecoco4@gmail.com 4cocotime4
ranchdressing104@hotmail.com 12345678910
jordielnino23@hotmail.com  thebestman856

#beda email #bedava eposta adresi #bedava mail adresi #ücretsiz mail adresi
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.