Çalışan Tek Kullanımlık Geçici Mail Adresi

Geçici Eposta admin Haziran 20, 2021

ÇALIŞAN TEK KULLANIMLIK GEÇİCİ MAİL ADRESİ

Tek kullanımlık geçici mail adresi tercih ederek kendinizi gizleyebilir, spam e-postaların hesabınıza ulaşmasını engelleyebilirsiniz. Herhangi bir mail adresi isteyen sisteme girerken geçici e posta adresinizi kullanabilirsiniz. Tek kullanımlık olduğundan bir daha aynı adrese erişemeyeceğinizi unutmayın.

Geçici Mail Adresi Al

Geçici mail adresleri genelde tek kullanımlıktır. Eposta gönderemez sadece alabilirsiniz.

Tavsiye ettiğimiz geçici e-posta firmaları ;

1 Temp-Mail

En basit kullanımı olan geçici mail servislerinden birisidir. Web sitesine giriş yaptığınız da otomatik olara size mail adresi verir, aynı ekran üzerinden gelen kutusunu görebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak e posta adresinizi oluşturabilirsiniz.

https://temp-mail.org/tr/

2 Mohmal

Hızlıca geçici bir mail adresi oluşturabilirsiniz. Bu servisin güzel bir özelliği de mail adresinizin ismini kendiniz seçebilirsiniz. Geçici mail adresinizin süresi 45 saniyedir, bu süre içinde işleminizi halletmelisiniz.

https://www.mohmal.com/tr

3 Gecicimail

Türk geçici mail servislerinden birisidir. Web sitesine giriş yapar yapmaz otomatik olarak mail adresi oluşturur. Oluşturulan mail adresi 10 dakika boyunca aktiftir. 10 Saniyede bir gelen kutusunu yeniler. Yeni bir e-posta geldiği zaman bildirim alırsınız. Aşağıdaki bağlantıdan bu servisi kullanabilirsiniz.

https://gecicimail.com.tr/

4 Emailondeck

Web sitesine girip hemen bir e mail adresi alabilirsiniz. Web tarayıcınızı kapatana kadar mail adresiniz aktif kalacaktır. 2015 yılından beri hizmet veren, eski mail servislerinden birisidir. Aşağıdaki bağlantıdan siteye ulaşabilirsiniz.

https://www.emailondeck.com/

5 Dropmail

Siteye giriş yapınca otomatik olarak mail hesabınız oluşacaktır. Sayfayı yeniler veya web tarayıcıyı kapatırsanız mail adresiniz kaybolacaktır. Aşağıdaki bağlantıdan kolayca bir hesap açabilirsiniz.

6 13Dkmail

En basit kullanımı olan geçici mail servislerinden birisidir. Web sitesine giriş yaptığınız da otomatik olara size mail adresi verir, aynı ekran üzerinden gelen kutusunu görebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak e posta adresinizi oluşturabilirsiniz.

https://www.13dk.net/

7 10dkmail

Sizlere sunacağımız son geçici mail adresi 10dkmail olacaktır. Siteye giriş yapınca otomatik olarak mail hesabınız oluşacaktır. Sayfayı yeniler veya web tarayıcıyı kapatırsanız mail adresiniz kaybolacaktır. Aşağıdaki bağlantıdan kolayca bir hesap açabilirsiniz.

 

https://10minutemail.net/?lang=tr

Geçici posta kutusu oluşturarak tamamen olası dolandırıcılık kişisel verilerinizi korumak ve kişisel e-posta spam almamak.

kayıt olmadan tek kullanımlık geçici e-posta kayıt olmadan tek kullanımlık geçici e-posta istenmeyen harfler gerçek e-posta korumak için güvenli bir yoldur.

Çalışan Tek Kullanımlık Geçici Mail Adresi

burada sizlere geçici eposta adresleri hakkında bilgilendirilmiş olup sizlerinde sık kullandıkları mevcut ise bizlere yorumlarda bunlardan bahsedebilirsiniz oylama ile ilave olarak sitemize ekleyebiliriz.

 

#gecici mail giriş #mail giriş #spam mail
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.