Daha Sonra Göndermek İçin Gmail’de E-posta Nasıl Planlanır?

Gmail Mail Giris Kasım 21, 2021

Daha sonra Gmail hesabınızdan önemli bir e-posta göndermeniz gerekiyor, ancak göndermeyi unutabileceğinizden veya buna zaman bulamayabileceğinden mi korkuyorsunuz? Cevabınız evet ise, neyse ki, Gmail hesabınızda e-postalarınızı planlamanıza yardımcı olabilecek bazı geçici çözümler vardır. Gmail’de e-postanızı daha sonra için zamanlamanızı sağlayan böyle bir özellik bulamasanız da, Gmail’de E-posta daha sonra göndermek size yardımcı olması için belirli web tarayıcı Uzantılarını kullanabilirsiniz. Gmail hesabınızla kullanabileceğiniz bu tür Eklentiler hakkında bilgi edinmek için aşağıda verilen bilgileri takip edin.

Gmail’de E-posta Planlamak için 3 Uzantı

Not: Gmail’de e-postayı daha sonra göndermek için planlamak web tarayıcı uzantıları veya eklentiler eklemeniz gerekir.

1.) Bumerang

Boomerang’ı Chrome tarayıcınız üzerinden Gmail hesabınıza yapılandırdıktan sonra kolayca bir e-posta yazabilir ve daha sonra planlayarak otomatik olarak gönderebilirsiniz. Chrome tarayıcınızı yapılandırdıktan sonra, normalde yaptığınız gibi e-postanızı Gmail hesabınızda oluşturmanız yeterlidir. Tamamlandığında, Daha Sonra Gönder düğmesine tıklayarak planlayın.

2.) Gmail İçin Doğru Gelen Kutusu

Gmail hesabınızda e-posta planlamak için kullanabileceğiniz bir diğer tarayıcı geliştirmesi, Gmail için Sağ Gelen Kutusu’dur. Bu uzantı, Gmail’de e-posta planlamak için kullanılan popüler uzantılardan biridir. Sadece hafif ve hızlı olmakla kalmaz, aynı zamanda ihtiyaç duyduğunuzda size haber veren “hatırlatma” özelliği de sunar. Gmail için Doğru Gelen Kutusu ile, Gmail hesabınızdaki önemli konuşmaların izini asla kaybetmezsiniz. Hesabınızda yapılandırdıktan sonra Gmail hesabınızda oturum açın ve bir e-posta “oluşturun”. Daha Sonra Gönder’e tıklayın ve tercihinize göre planlayın.

Daha Sonra Göndermek

3.) En İyi Gelen Kutusu ile Daha Sonra Gönder

İlk iki uzantıyı beğenmediniz mi? En İyi Gelen Kutusundan Daha Sonra Gönder’i beğenebilirsiniz. Bu, e-postaları planlamak, hatırlatıcılar ayarlamak veya e-postanızın açılıp açılmadığını izlemek için Gmail hesabınızda kullanabileceğiniz başka bir web tarayıcı uzantısıdır. Bu uzantıyı her zamanki gibi yükleyin ve daha sonraki bir tarihte veya saatte göndermek istediğiniz e-postayı Gmail’inizde oluşturun. Daha Sonra Gönder düğmesine tıklayın ve tercihinize göre hızlı bir şekilde planlayın. Dolayısıyla bunlar, Gmail’de E-posta Programlamak için Chrome web tarayıcısında Gmail hesabınızla uyumlu olan en iyi üç tarayıcı uzantısıdır.

Not: Yukarıda bahsedilen tarayıcı uzantıları Gmail ile uyumlu olsa da, bunlar Google ürünleri değil üçüncü taraf uzantılardır.

#Daha Sonra Göndermek İçin Gmail E-posta Nasıl Planlanır #Gmail E-posta Nasıl Planlanır
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.