En Yararlı 10 Gmail Eklentisi

Gmail Mail Giris Kasım 19, 2021

E-postaların çoğu, alıcıya belirli bir görevle gönderilir. Bu görevler, takvime etkinlik ekleme, rezervasyon yapma, form doldurma veya diğer bazı uygulamaları kullanma gibi işlemleri içerir. Bir alıcının bu tür görevleri daha fazla yardım almadan bir dizi manuel adım gerçekleştirerek tamamlaması gerekir. Gmail eklentisi kullanıma sunulmasıyla, bu tür görevleri yerine getirmek çok, çok daha kolay hale geldi. Bu yeni özellik, gelen e-postaları inceleyebilir ve bunlar üzerinde aşağıdakiler gibi farklı şekillerde hareket edebilir;

  • Google dışı hizmetlere bağlanarak, bilgi almak veya başka işlemler gerçekleştirmek için.
  • Gmail kullanıcı arayüzünde kullanıcı için ek bilgiler sunarak.
  • Kullanıcının eklentiyi kontrol etmesine veya başka bir hizmetle bilgi paylaşmasına izin vermek için etkileşimli bir arayüz sağlayarak.

Gmail Eklentileri, Gmail deneyimini gerçekten çok daha kolay ve daha iyi hale getirdi. Gmail eklentileri, özellikleri ve işlevleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıda verilen bilgileri inceleyin.

Gmail Eklentileri Nedir?

Gmail’in kendi başına oldukça verimli ve kullanıcı dostu olduğu düşünülse de, Google, Gmail’in gerçek potansiyelini ortaya çıkarmaya yardımcı olan belirli eklentileri de kullanıcıların kullanımına sunmuştur. Gmail eklentileri, bir kullanıcının farklı görevleri daha az manuel çabayla daha hızlı gerçekleştirmesine yardımcı olan uzantılardır. Yeni eklentilerle Gmail, kullanıcılara aynı arayüzü kullanarak çok çeşitli uygulamalara ve özelliklere erişim sunuyor. E-postaları planlamaktan, birden fazla projeyi yönetmekten deneyimli e-postalara kadar, Gmail eklentileri, Gmail hesabınızdaki hemen hemen her önemli özelliği ve işlevi sizin adınıza yönetme yeteneğine sahiptir.

Gmail Eklentisi

En Yararlı 10 Gmail Eklentisi

G Suite Marketplace, hem profesyonel hem de kişisel açıdan üretkenliğinizi artırmak için birçok yararlı Gmail Uzantısı ile dolu olsa da, aşağıda en kullanışlı Gmail eklentilerinin bir listesini sağladık.

Bananatag

Bananatag, e-posta planlama, ek ve izleme şablonunda yardımcı olur. Yalnızca bu işlevler çalışırken verimli olmakla kalmaz, aynı zamanda oldukça üretkendir. Eklentideki izleme aracı, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi satın almakla ilgilenen ve hiç ilgilenmeyen potansiyel müşterileri bulmanıza yardımcı olur.

Gmail Çevrimdışı

Gmail Çevrimdışı, Google tarafından geliştirilmiştir. Adından da anlaşılacağı gibi, Gmail Çevrimdışı, internete bağlı olmasanız bile çalışmanıza, aramanıza, arşivlemenize, okumanıza ve e-posta göndermenize izin verir. E-posta göndermeye gelince, İnternet’e bağlandığınızda e-posta hemen gönderilecektir. Bu eklenti ile internete bağlanmak için asla beklemeniz gerekmeyecek.

Gmail’den Gönder

Gmail’den gönder, Gmail’i açmak için başka bir pencere açmanıza gerek kalmadan bir e-posta oluşturmanıza olanak tanıyan, Google’ın bir başka kullanışlı uzantısıdır. Bu, e-posta göndermeyi hızlı ve kolay bir iş haline getirir

Gmail Erteleme

Gmail Erteleme ile gelen kutusu klasörünü açmanıza gerek kalmadan hesabınıza gelen herhangi bir e-postayı erteleyebilirsiniz. Bu eklentiyi kullanırken ve ertelenen e-posta için etiketleri işaretlerken, bulutta Gmail Erteleme işlevleri olarak herhangi bir eklenti indirmeniz gerekmez.

Checker Plus

Gmail için Checker Plus eklentisi, kullanıcının aynı anda birden fazla Gmail hesabını kullanmasına ve yönetmesine olanak tanır. Bu şekilde, Gmail hesabınızı her kontrol etmeniz gerektiğinde oturum açmanız veya kapatmanız gerekmez. Checker Plus’ın en iyi özelliklerinden biri, e-postayı kendi başınıza okumak istemediğinizde e-postanızı yüksek sesle okuyabilmesidir.

WiseStamp

WiseStamp, Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest, Twitter ve daha fazlası gibi sosyal medya hesaplarınızı kolayca bağlayabileceğiniz bir eklentidir. Ayrıca blog yazılarınızı, Instagram fotoğraflarınızı, tweet’lerinizi ve dilediğiniz her şeyi paylaşabilirsiniz.

CloudMagic

CloudMagic, hızlı, kolay ve dikkat çekici işlevsel arama gücü sunmasıyla bilinir. CloudMagic ile saniyeler içinde önemli bir e-posta bulabilir, konuşmayı takip edebilir ve takip için hatırlatıcılar alabilirsiniz. Ayrıca CloudMagic size ilgili belgeler ve olaylar sunarak aramayı daha da bilgilendirici ve ilgi çekici hale getirir.

ActiveInbox

ActiveInbox, birden çok görevi yönetmenize yardımcı olur ve değerli zamanınızdan tasarruf sağlar. ActiveInbox, tıpkı bir görev yöneticisi gibi çalışır. E-postalarınızı takip eder, görevlerinizi sıralar ve temiz ve basit tasarımıyla işlemleri gerçekleştirmeyi kolaylaştırır.

Bumerang

Boomerang, e-posta planlaması için kullanışlı bir eklentidir. Genellikle yazdığınız gibi bir e-posta yazın, “daha sonra gönder”i seçin ve mevcut seçenekleri kullanarak belirli bir zaman planlayın. Ayrıca, tercihinize göre önemli e-postaları yanıtlamak veya onaylamak için e-posta hatırlatıcıları alabilirsiniz.

FollowUp CC

FollowUp CC, iş ilişkilerini sürdürerek işlerini üretken tutmak isteyenler içindir. Bu eklenti, önemli bir görüşme hakkında faydalı bilgiler sağlar, bir e-postaya “sonraki adım” eklemenize ve kişilerinizi eklemenize olanak tanır. Bu eklenti ile tek tıkla hatırlatıcı ayarlayabilir ve ayrıca belirli istemciler için takip hatırlatıcıları oluşturabilirsiniz.

#En Yararlı Gmail Eklentisi #Gmail Eklentisi
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.