Gmail Hesabına Tablo Nasıl Eklenir?

Gmail Mail Giris Kasım 15, 2021

Bildiğiniz gibi, “Oluştur” penceresi e-postanıza tablo ekleme özelliği veya seçeneği ile gelmiyor. Ancak, Gmail hesabınızdaki e-postanıza bir tablo eklemek isterseniz, aşağıda verilen adım adım talimatları izleyerek bunu kolayca yapabilirsiniz.

Gmail Hesabına Tablo Ekleme Adımları

Gmail hesabınızdaki bir e-postaya tablo eklemenin birçok yolu vardır. Bunu yapmanın en iyi yollarından biri aşağıdaki adımları izlemektir.

Tablo

  1. Gmail hesabınızdaki bir e-postaya tablo eklemek için bir e-posta oluşturarak başlamanız gerekir. Bunun için Gmail hesabınıza giriş yapın ve Oluştur düğmesine tıklayın. Bu, ekranınızda bir oluşturma penceresi açacaktır.
  2. Ardından, Google sayfalarını başka bir sekmede açmanız gerekecek. Bunun için doc.google.com adresine gitmeniz ve ardından menüden sayfalara tıklamanız gerekecek.
  3. Ardından, verilen seçenekleri kullanarak tablonuzu Google sayfalarında yapmanız gerekecektir.
  4. Google sayfalarınızda tabloyu oluşturmayı tamamladığınızda, tek yapmanız gereken tabloyu Gmail “Oluştur” pencerenize kopyalamaktır.
  5. Gmail hesabınızdaki bir e-postaya tabloyu eklemenin yanı sıra Gmail hesabınızdan göndermeye çalıştığınız içeriğin yazı tipini, rengini, stilini, boyutunu da özelleştirebilirsiniz. Seçeneği Oluştur penceresinde bulabilirsiniz.
  6. “Oluştur” penceresine gideceğiniz gibi, alt bölümdeki menü seçeneklerinde özelleştirebileceğiniz seçenekleri bulacaksınız.
  7. Alt bölümde, yeniden boyutlandırma, yazı tipini değiştirme, kalın, italik, alt çizgi, metin rengini değiştirme vb. seçenekleri bulacaksınız. Tek yapmanız gereken metinleri seçmek ve değişiklik yapmak istediğiniz seçeneğe tıklamak. Metin.
  8. E-postanızın içeriğinde istediğiniz değişiklikleri yaptıktan sonra, e-postayı göndermek için Gönder düğmesine tıklamanız yeterlidir.

Bu nedenle, Gmail hesabınıza bir e-postaya tablo eklemek için izlemeniz gereken adım adım talimatlar bunlardır.

#Gmail Hesabına Tablo Nasıl Eklenir #Gmail Tablo #Gmail Tablo Ekleme
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.