Gmail Kaydol – Yeni Hesap Oluştur

Gmail Mail Giris Eylül 18, 2021

Yeni bir kullanıcı Gmail hesabına nasıl kaydolabilirim? Veya telefonumda nasıl farklı bir Gmail hesabı açabilirim? Bu hizmetlerin heyecan verici özelliklerinden biri, Gmail’in 5’e kadar yeni bir Gmail hesabı oluşturmanıza izin vermesidir. Bunun yanı sıra, mevcut e-posta hesabınızdan çıkmak zorunda kalmadan kolayca yeni bir Gmail hesabı oluşturabilirsiniz. Ancak, Gmail’in yeni kullanıcı hesabına kaydolması aslında bu işlemdir. Kolayca yapabileceğiniz yerde, mevcut e-posta hesabınızdan çıkış yapmak zorunda kalmadan yeni bir Gmail hesabı oluşturun. Aynı şekilde, Gmail kaydol, aynı zamanda yeni bir Gmail e-posta hesabı kaydetme veya oluşturma işlemidir.

Başka bir deyişle, Google ile yeni bir e-posta hesabına kaydolmak. Bu, yeni Gmail kaydol veya oluşturmak için kayıt formunu doldurma işleminizi gerektirir. Diğerinde e-posta hesaplarınızın koleksiyonuna eklemek için. Ancak, dünyanın her yerinden milyonlarca insan yeni bir Gmail hesabına kaydoluyor veya yeni bir e-posta hesabı oluşturuyor. Bir çevrimiçi platforma kaydolurken bir iletişim aracı veya kullanım aracı olarak hareket etmek amacıyla.

Gmail Yeni Kullanıcı Hesabına Kaydolma Kuralları ve Düzenlemesi

Aksine, yeni bir kullanıcı hesabına kaydolmak için diğerinde uymanız gereken bazı kurallar vardır. Kendiniz veya bir arkadaşınız için başka bir hesap oluşturuyorsanız, daha önce alınmış olan kullanıcı adını kullanamazsınız. İşte kurallardan biri;

Gmail Hesabı Kullanıcı Adı

  • Zaten etkin olan bir kullanıcı adı oluşturamazsınız.
  • Aynı şekilde, önceki kullanıcı adınıza çok benzeyen yeni bir kullanıcı adı veya Gmail hesabı oluşturamazsınız.
  • Ayrıca, geçmişte birisinin silmiş olduğu kullanıcı adını kullanamazsınız.

Gmail Kaydol

Gmail’e Basit Adım Yeni Kullanıcı Hesabına Kaydolun

Gmail yeni kullanıcı hesabına kaydolma terimi, Gmail kayıt ekleme hesabı olarak da bilinir. Yeni bir hesaba kaydolmak için bölüme erişebileceğiniz yer. Örneğin, zaten bir hesabınız varsa, önceki hesabınıza giriş yapmak için Gmail.com oturum açma sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ardından, yeni bir Gmail hesabına kaydolma adımını izleyin;

  1. gmail.com web sitesine gidin ve mevcut hesabınızda oturum açın.
  2. Ardından, Gmail kayıt ekleme hesabına erişmek için üst kısımdaki profil simgenizi tıklayın.
  3. Ardından, sizi tekrar oturum açma sayfasına yönlendirmek için Hesap ekle’yi tıklayın.
  4. Ardından, Hesap Oluştur seçeneğine tıklayabilirsiniz.
  5. Yeni Gmail kullanıcı hesabınızı oluşturmak için bazı gizli bilgileri sağlamayı içeren talimatları izleyin.

Yeni bir Gmail kullanıcı hesabının nasıl oluşturulacağına ilişkin aşağıdaki talimat. Ayrıca, e-posta hesabınızın Gmail e-posta sunucusundan kalıcı olarak silinmemesi için yukarıdaki ipucunu kullanın. Aynı şekilde, adımı Gmail uygulamasında da gerçekleştirebilirsiniz.

#Gmail Kaydol #Gmail Kaydol Yeni Hesap Oluştur #Gmail Yeni Hesap Oluştur
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.