Gmail Oturum Açmak

Gmail Mail Giris Eylül 17, 2021

Gmail, hesabınızı ve ayrıca tek bir tıklamayla birden fazla hesabı yönetebileceğiniz, kullanımı kolay bir aracı entegre eder. Bu, e-posta hesabınızda oturum açabileceğiniz özel platformu kullanarak çeşitli cihazlarda e-posta hesabınıza kolayca erişmenizi sağlar. Bu, e-postanızda oturum açmak için Gmail uygulamasını ve resmi Gmail web sitesini kullanmayı içerir. Google hesabında oturum açmanın, e-posta adresinize erişmek için e-posta adresinizi ve şifrenizi içeren bir kimlik sağlamanız gerekebilecek bir kimlik doğrulama portalı olarak hizmet veren Gmail oturum açmak olarak anıldığını unutmayın.

Google hesabında oturum açma, YouTube, Google Drive, Google Ads, Google Dokümanlar, Gmail ve daha fazlasını içeren Google’a ait diğer çeşitli hizmetlere bağlantı görevi görür. Google hesabı oturum açma, e-posta hesabınıza ve ayrıca diğer Google hizmetlerine erişmek için Google hesabı kimlik bilgilerinizi kullanarak Google hesabınızda oturum açmak için kimliği doğrulanmış bir sayfadır. Google hesabında oturum açmak için www.gmail.com üzerinden PC’yi veya Gmail uygulaması üzerinden cep telefonunu kullanarak Gmail’i açabilirsiniz.

PC’de Google Hesabına Nasıl Giriş Yapılır?

Daha önce bahsettiğim gibi, www.gmail.com bir PC veya bilgisayarda bir Google hesabında oturum açmak için kullanılır. Ancak, mobil web tarayıcısını kullanarak mobil cihazda oturum açmak için Gmail web sitesini de kullanabileceğinizi unutmayın. İşte aşağıdaki adım;

 1. PC’de gmail.com’a gidin .
 2. Google Sign in’i tıklayın, sayfanın sağ üst köşesini bulun.
 3. E-posta adresinizi veya telefonunuzu girin ve İleri’ye tıklayın.
 4. Bu sizi Google şifrenizi girmeniz gereken yere yönlendirecektir.
 5. Ardından, metin kutusuna Google hesabı şifrenizi girin.
 6. Son olarak, Google hesabına erişmek için Oturum aç’ı tıklayın.

Gmail Oturum Açmak

Mobil Web’de Oturum Açmak

 1. Mobil cihazınızı açın.
 2. Ardından, cep telefonunuzda güvenli bir web tarayıcısı kullanın.
 3. com’a gidin .
 4. E-posta adresinizi veya telefonunuzu girin ve İleri seçeneğini seçin.
 5. Parolanızı Google hesabınıza girin.
 6. Ardından, Oturum aç’ı tıklayın.

Bunlar, Google hesabınıza erişmek için diğerinde izlemeniz gereken aşağıdaki prosedürdür. Ayrıca, işinizi tamamladıktan sonra herkese açık bir bilgisayarda veya bilgisayarda oturum açarsanız, ayrılmadan önce Gmail hesabınızdan çıkış yapmanız ve e-postanızı bilgisayardan kaldırmanız gerekir.

Gmail Uygulamasında Google’da Nasıl Oturum Açılır?

Gmail uygulamasında Google hesabınızda oturum açabilmeniz için. Uygulamayı cihazınıza yüklemiş olmalısınız. Gmail uygulaması tüm Android ve iOS cihazlarla çalışır, kullanmakta olduğunuz herhangi bir cihaz uygulama mağazasından indirilebilir. Gmail uygulamasının indirilmesini tamamladıktan sonra bir sonraki adıma geçebilirsiniz;

 1. Android, tablet ve iPhone ve iPad’de Gmail uygulamasını açın
 2. Uygulamada herhangi bir e-posta oturumunuz yoksa, e-posta adresinizi ve şifrenizi girebilirsiniz.
 3. Ardından, Oturum aç’ı tıklayın.
 4. Ancak bir e-posta zaten oturum açmışsa, sayfanın sağ köşesinde bulunan profil resminize tıklayabilirsiniz.
 5. Başka bir hesap ekle seçeneğini seçin.
 6. Gmail’i seçin.
 7. E-posta adresinizi ve parolanızı giriniz.
 8. Son olarak, Oturum aç’ı tıklayın.

Google hesabında oturum açma ve herhangi bir cihazda nasıl oturum açabileceğinizle ilgili tüm ihtiyacınız olan bunlar. Diğerinde, Gmail oturumunuzu kapatmak için hesap ayarına gidebilir ve e-posta hesabınızı kaldırabilirsiniz.

#Gmail Hesap Açmak #Gmail Oturum Açma #Gmail Oturum Açmak
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.