Gmail’de Silinen E-postaları Kurtarmanın Yolları

Gmail Mail Giris Ekim 3, 2021

E-postalarınızı yanlışlıkla sildiniz mi? Gmail silinen e-postaları kurtarmak ister misiniz? Bu yazıda, Gmail’de silinen e-postaları kurtarmanın olası yöntemlerini öğreneceksiniz.

Konuya girmeden önce, şimdi bir Gmail hesabına sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu düşünelim. Eh, yeni ortaya çıkan ve en belirgin e-posta dağıtım sistemleri olduğu için Gmail’in kullanımlarını anlatmak için herhangi bir açıklamaya gerek yok. Gmail olmadan, iş mesajlarının iletileceğini hayal edemeyiz ve ayrıca her okur yazar kişinin Gmail hesabı vardır. Böylece sayısız insanın düzenli kullanımı haline geldiğini söyleyebiliriz. Gmail hesabınız yoksa bir Gmail hesabı oluşturmak için sitemizi takip edin.

Gmail’de Silinen E-postalar Nasıl Kurtarılır?

Şimdi soru, Gmail’de silinen e-postaların nasıl kurtarılacağıdır;

Yöntem 1

Gmail’de çok önemli bir posta silinirse ve postalar Gmail hesabınıza geri getirilecekse, en basit yol aşağıdaki gibidir;

Adım 1: Gmail hesabından bir posta silerseniz, kalıcı olarak silinmez, hesabınızdaki çöp kutusuna taşınır.

Adım 2: Çöp kutusunu açmak için Gmail hesabınızda verilen listede Daha Fazla seçeneğini tıklayın.

Adım 3: Diğer seçeneğine tıkladıktan sonra, sizi çöp kutusu klasörüne yönlendiren Çöp Kutusu simgesini görebilirsiniz.

Adım 4: Çöp klasöründe, gerekli e-postayı bulduktan sonra gelen kutusuna aktarılan tüm silinen e-postaların gelen kutusunda silinen e-postaları aradığını görebiliriz.

Adım 5: Gerekli e-posta alınır ve kurtarılır.

Silinen E-postaları

Yöntem 2

Silinen e-postanızı çöp klasörünüzde bile bulamıyorsanız, bunun nedeni çöp klasörünü boşaltmış veya e-postanın yanındaki “x”e tıklamış olabilirsiniz. Çöp klasöründe 30 günden fazla kalan e-postalar otomatik olarak kalıcı olarak silinecektir. Bu durumda, Gmail destek ekibine bir istek göndermeniz gerekir, ancak, e-postanın google veritabanından kalıcı olarak kaybolmuş olabileceğinden %100 kurtarma garantisi yoktur.

Gmail hesabındaki eksik e-postayı kurtarmak için, eksik e-posta web sayfasına gitmeli ve e-posta adresi, silinmiş e-posta, hesabınızda oturum açıp açmadığınız gibi gerekli ayrıntıları vermelisiniz. verilen bilgilerle Gmail destek ekibi kaybolan e-postalarınızı kurtarmaya çalışacaktır. Gmail hesabınızda kaybolan e-postalarınızı kurtarmanıza yardımcı olacak bugünkü makalemiz bu kadar. Umarım işinize yarar arkadaşlar, lütfen bu makaleyi arkadaşlarınızla paylaşın, tavsiyelerinizi ve gerekli değişiklikleri aşağıdaki yorum kutusuna yazın.

#Gmail Silinen E-postaları #Gmail Silinen E-postaları Kurtarma #Gmail Silinen E-postaları Kurtarmanın Yolları
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.