Hotmail ile Video Nasıl Gönderilir

Mail Geneli admin Haziran 21, 2021

HOTMAİL VİDEO GÖNDERME

Hotmail.com e posta servisi kullanıcılarından biriyseniz, mail gönderirken resim, dosya hatta video bile gönderebilirsiniz. Mail hesabınıza giriş yapıp e posta gönderme bağlantısına tıklayarak bu işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Şimdi adım adım Hotmail video gönderme işlemini anlatalım.

Hotmail ile Video Nasıl Gönderilir ?

1 Mail hesabınıza giriş yapın ve gelen kutusuna gidin.

2 Sol üst köşede bulunan yeni ileti bağlantısına tıklayarak, yeni e posta gönderme sayfasına gidin.

3 Mail konusunu, göndereceğiniz adresi ve mail içeriğini girin.

4 Gerekli bütün bilgileri girdikten sonra en üstte bulunan ekle kısmına tıklıyoruz. Göndermek istediğiniz videoyu bu kısımdan e postaya ekleyeceğiz.

5 Ekle bağlantısına tıkladığınız da açılan menüden bu bilgisayara gözat sekmesine tıklayın. Bu adımda hotmail video gönderme işleminde gerçekleştireceğiniz videoyu seçmelisiniz. Bilgisayarınızda bulunan videoyu seçerek yükleme işlemini başlatabilirsiniz.

Hotmail Video Yükleme Limiti

6 Mail üzerinden en fazla 20 MB büyüklüğünde video gönderebilirsiniz. Daha büyük boyutta video göndermek için bulut yükleme yapmanız gerekmektedir. Dosyayı yüklerken aşağıdaki gibi bir seçenek çıkacaktır.

7 Yükleme işlemi bittikten sonra gönder butonuna tıklayarak e postayı gönderebilirsiniz.

Hotmail video gönderme işleminin sonuna geldik. Mail gönderirken veya yükleme yaparken bir sorunla karşılaşırsanız bize yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

Bu arada hotmail.com giriş ile bilgileri de sizlere konumuzda paylaşmıştık bunun ilgili sorunuz olursa link ile içeriğimize ulaşabilirsiniz.

#hotmail giriş #hotmail video #hotmail video gönder
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.