iCloud Hesabına İmza Nasıl Eklenir?

İCLOUD GİRİŞ Mail Giris Aralık 4, 2021

E-posta açısından imzalar, temel olarak giden e-postalarınıza eklediğiniz bir kapanış notudur. Bir imza, Adınız ve Telefon Numaranızdan Kuruluşunuzun Adına, Web Sitesinin URL’sine, Şirket Logosuna, E-posta Adresine vb. kadar her şey olabilir. iCloud hesabınızda giden e-postalarınıza bir imza eklemek isterseniz, aşağıda verilen adım adım talimatları takip edebilirsiniz.

iCloud Hesabına İmza Ekleme Adımları

1.) Bilgisayarınızda bir web tarayıcısı açın, iCloud Mail oturum açma sayfasına gidin ve iCloud hesabınızda oturum açın.

2.) iCloud Mail hesabınıza giriş yaptıktan sonra, kenar çubuğunda bulunan Eylem açılır menüsüne (Dişli simgesi) tıklamanız ve ekranınızda görünen menüden Tercihler seçeneğini seçmeniz gerekecektir.

3.) Ardından, Oluşturma seçeneğine tıklamanız ve “İmza ekle” seçeneğini seçmeniz gerekecektir.

4.) Ardından, “İmza ekle” bölümünün altında, sağlanan metin alanına imzanız için içeriği yazmanız gerekecektir.

5.) Metin alanına imzanızın içeriğini eklemeyi bitirdikten sonra, Bitti düğmesine tıklamanız yeterlidir. Giden e-postalarınız için imzanız oluşturulacaktır.

İmzayı oluşturduktan sonra e-posta adresinize bir metin e-posta gönderebilir ve imzanın beklentinize göre çıkıp çıkmadığını görebilirsiniz.

İmza

Gelecekteki E-postalardan Bir E-posta İmzasını Kaldırma Adımları

Gelecekteki giden e-posta mesajlarınıza imza eklemeyi durdurmak istemeniz durumunda, aşağıda verilen talimatları izleyerek imzayı kaldırabilirsiniz.

1.) iCloud Mail hesabınızda, kenar çubuğunda bulunan Eylem açılır menüsünü (Dişli simgesi) tıklayın.

2.) Menüde Tercihler seçeneğini seçmeniz ve Oluşturma seçeneğine tıklamanız gerekecektir.

3.) “Oluştur” bölümüne girdikten sonra, “İmza ekle” seçeneğinin işaretini kaldırmanız yeterlidir. Bu, mevcut imzanın giden e-posta mesajlarınıza eklenmesini engelleyecektir.

4.) Seçeneğin seçimini kaldırdıktan sonra, Bitti düğmesine tıklamanız yeterlidir. E-posta imzanız, gelecekteki tüm e-posta mesajlarınız için devre dışı bırakılacaktır.

Böylece, giden e-posta mesajlarınız için iCloud Mail hesabınızdaki imzayı kolayca oluşturabilir ve devre dışı bırakabilirsiniz.

#iCloud Hesabına İmza Ekleme #iCloud Hesabına İmza Nasıl Eklenir
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.