iPhone’da Gmail’den Nasıl Çıkış Yapılır?

Gmail Mail Giris Kasım 22, 2021

Gmail hesabınızı iPhone’un posta uygulamasına eklediğinizde, hesabınız varsayılan olarak her zaman oturum açık tutulur. Bu, ihtiyacınız olduğunda e-postanıza kolayca erişmenize yardımcı olur. Ancak, iPhone’unuzdan Gmail hesabınızdan çıkmak isterseniz, bazılarınız bunu yapamayabilir. Bunun nedeni, kullanıcıların genellikle Mail uygulamasında oturumu kapatma seçeneğini aramaları, ancak uygulamada oturum kapatma seçeneğini içermemesidir. iPhone’da Gmail hesabınızdan çıkmak için iPhone’unuzun Ayarlar uygulamasında değişiklikleri yapmanız gerekir. iPhone’da Gmail oturumunuzu nasıl hızlı bir şekilde kapatabileceğinizi öğrenmek için, bu yazıda aşağıda verilen adım adım talimatları izleyin.

iPhone’da Gmail’den Çıkış Yapmak için 5 Adım

1.) iPhone’da Gmail hesabınızdan çıkmak için iPhone’unuzdaki Ayarlar uygulaması simgesine dokunun.

2.) Şimdi, Ayarlar bölümünün altında, Posta, Kişiler, Takvimler seçeneğine dokunmanız gerekecek.

3.) Ardından, “Mail, Kişiler, Takvimler” seçeneğinin altında, çıkış yapmak istediğiniz e-posta hesabının yanındaki düğmeye dokunun. Bu durumda, çıkış yapmak istediğiniz Gmail hesabınızın yanındaki butona tıklamanız gerekecektir.

4.) Ardından, “Posta”nın yanındaki anahtara dokunmanız ve “Kapalı” görüntülendiğinden emin olmanız gerekir. Bu şekilde, “Mail” uygulamanız başlatıldığında artık Gmail hesabınıza erişemez.

5.) Bundan sonra, durumu “Kapalı”dan “Açık”a değiştirmek için “Posta” seçeneğinin yanındaki anahtara dokunun. Bu şekilde hesabınıza tekrar giriş yapabilirsiniz.

iPhone'da

iPhone 6’da Gmail’den Nasıl Çıkış Yapılır?

Cihazınıza bağlı olarak, uzaktan kumanda edebilir, hesaplar arasında geçiş yapabilir veya Gmail’den çıkış yapabilirsiniz. İPhone 6’nızda Gmail hesabınızdan nasıl çıkış yapacağınızı anlayalım.

  • Bir iPhone 6 sahibi olduğunuz için Gmail’den çıkış yapabilmenin tek yolu hesabı kaldırmaktır. İşte iPhone 6’nızda Gmail hesabınızı nasıl kaldırabileceğiniz.
  • iPhone’unuzu açın ve Gmail uygulamasına gidin.
  • Açmak ve profil resminize gitmek için dokunun (sağ üstte).
  • “Bu cihazdaki hesapları yönet” yazan seçeneğe dokunmanız gerekiyor.
  • Ardından, “Bu cihazdan kaldır” a dokunun.

Google Mail hesabınızı iPhone 6’nızdan kaldırmış olsanız da, hesabınızı başka bir cihazda veya bilgisayarda kullanabileceksiniz.

Adım Adım Kılavuz iPhone 11’de Gmail’den Çıkış Yapın

iPhone 11 sahipleri aşağıdaki adımları oldukça kullanışlı bulacaktır.

  • iPhone 11’inizde Gmail uygulamasına erişmeniz gerekecek.
  • Profil resminize erişmek için sağ üst köşeye bakın.
  • “Bu cihazdaki hesapları yönet” > “Bu cihazdan kaldır”ı seçin.

Gmail hesabınızı iPhone 11’inizden başarıyla kaldırdınız. Gmail hesabınızdan çıkış yapmanın tek yolu budur. Ama merak etme! Google hesabınıza bilgisayar veya dizüstü bilgisayar gibi diğer cihazlardan erişmeye devam edebileceksiniz.

#iPhone Gmail #iPhone Gmail Çıkış #iPhone Gmail Nasıl Çıkış Yapılır
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.