Konya ödm giriş öğrenci

Konya ödm admin Haziran 30, 2022

Konya ödm giriş öğrenci

Konya ödm giriş öğrenci için Konya il milli eğitğim müdürlüğü ölçme ve değerlendirme giriş sayfasına. Öğrenci girişi sağlamak ve Konya Ödm Giriş güvenli oturum açın veya benzer bağlantılardan bilgi edinmek için. Sizlere tek tıkla kısa yollarını hazırladık.

Konya Ödm giriş sayfasına gitmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://konyaodm.meb.gov.tr/ods/

Modül ile ayrıca yüz yüze yapılacak sınavlar için “sınav oluşturma” ve bu bağlamda; “dinamik tasarımla öğrenci adına düzenlenmiş optik cevap formları oluşturma”, “optik formlara ait olan ve optik okuma sonucunda oluşan txt formatındaki okuma dosyalarının sisteme yüklenmesi” ve bunun yapılması durumunda “PDF formatında ayrıntılı sınav analiz karneleri oluşturma” gibi sınav yönetimi ve organizasyonuna ait iş ve işlemleri dijital olarak web ortamında yapmak da mümkündür.

Konya ödm giriş öğrenci

Konya ödm giriş öğrenci

Konya Ödm Giriş Öğrenci Ekranı

Konya ÖDM il, ilçe, okul ya da şube bazlı tüm ölçme değerlendirme çalışmalarının Konya’da ortak bir dijital platformda basit ve kullanışlı bir şekilde yürütülmesi adına, Konya İl Millî Eğitim Müdürlüğü Ölçme Değerlendirme Merkezi tarafından hazırlanan ve eğitim yöneticileri, öğretmenler ve öğrencilerin kullanımına sunulan bir modüldür. Konya ilinde oldukça rağbet gören bu modül hem öğrenciler hem de eğitmenler için oldukça yararlı bir uygulamadır.

Yapılması gereken ilk işlem öğrencilerin okullarından Konya ÖDM öğrenci girişi için kullanıcı adı ve şifresi temin etmeleridir. Kullanıcı adı ve şifrenin temin edilmesinin ardından http://konyaods.meb.gov.tr/ web sitesine girilir ve kullanıcı adı şifre bölümleri uygun bir şekilde doldurularak giriş yapılır. Site üzerinden kullanıcı adı ve şifre değiştirme seçeneği mevcut olmadığı için eğer şifre ya da kullanıcı adı unutulursa öğrencilerin okullarından yeni bir kullanıcı adı ve şifre talep etmeleri gerekir.

KONYA ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ.

http://konyaodm.meb.gov.tr/

MEB Konya ÖDM çevrimiçi sınavı girişi nasıl yapılır ?

Konya ÖDM giriş ekranı yapılan adres merak ediliyor. Konya ÖDM, Okul Temelli Ölçme Değerlendirme Sistemi’nin bir bileşenidir. 

http://konyaods.meb.gov.tr/ods/

Konya ÖDM giriş ekranı yapılan adres merak ediliyor. Konya ÖDM, Okul Temelli Ölçme Değerlendirme Sistemi’nin bir bileşenidir. Çevrimiçi sınava giriş yöntemi araştırılıyor. Peki Konya ÖDM sınav girişi nasıl yapılır. Bunların tamını sizler için araştırıp tam ve net olacak şekilde hazırladık.

Konya ÖDM sınavı giriş linki öğrencilerin araştırdığı konular arasında yer alıyor. Öğrenciler, okul müdürlüklerinden kullanıcı bilgileri ve şifrelerini temin etmeleri gerekmektedir.

#Konya ödm #Konya ödm giriş #konya Ödm giriş ekranı #konya ödm giriş öğrenci
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.