MSN Giriş ve MSN Kaydol

HOTMAİL GİRİŞ admin Ağustos 28, 2021

MSN Giriş

Sadece birkaç adımda mail hesabı sahibi olabilirsiniz. MSN Kaydol işlemi tamamen ücretsiz olup, Microsoft tarafından sağlanmaktadır. Gmail’in ardından en popüler mail servisidir. Microsoft firmasına ait mail servisi Outlook ile beraber hizmet vermektedir. Msn mail üyesiyseniz Outlook, Hotmail, Skype gibi servisleri de kullanabilirsiniz. Şimdi nasıl msn giriş işlemini yapacağınızı anlatalım.

MSN kaydolmak için aşağıdaki adımları takip ediniz: Hotmail oturum aç, Hotmail giriş, Outlook kaydolma

 1. Microsoft MSN sayfasına gidin:
 2. Bilgileri eksiksiz doldurun.
 3. Hesabınızı doğrulamanız gerekmektedir. Telefon numarasına ihtiyacınız var.
 4. Hesap oluştur tuşuna tıklayın.
 5. Şifrenizi seçerken sembollerden ve harf rakam kombinasyonlarından oluşturmayı unutmayın.

Yukarıda anlattığımız şekilde msn mail giriş yapabilirsiniz. Henüz bir mail hesabınız yoksa hemen altta size msn kayıt ilgili yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Msn Mail Kaydol

 1. Msn kayıt bağlantısına tıklayarak. Yeni hesap açma sayfasına gidelim. Msn Kayıt 
 2.  Yeni bir e-posta adresi alın yazan yere tıklayın.
 3. Almak istediğiniz mail adresini girin, kullanıcı adı alınmış olabilir. Başına, sonuna rakam vs koyarak yeni mail adresi almayı deneyebilirsiniz.
 4. Üç farklı alan adı uzantısı ile mail adresi alabilirsiniz. @Hotmail.com, @Outlook.com, @Outlook.com.tr ! Bu üç e-posta adresinden birisini seçebilirsiniz. Hepsinin giriş sayfası ve uygulaması aynıdır.
 5. Bulunması zor, özel karakterler içeren bir sifre seçin ve ileri sekmesine tıklayın.
 6. Adınız ve soyadınızı yazın, ileri sekmesine tıklayın.
 7. Ülkenizi ve doğum tarihinizi girin. Msn mail hesabınız açılmıştır. Msn giriş gelen kutusu sayfasına gidebilirsiniz.
 8. Kullanıcı adı seçerken kendinizi tanımlayacak bir isim seçmenizi tavsiye ederiz. Msn kayıt işlemi yaparken de şifre seçerken dikkatli olmalısınız. Hesabınızın çalınmasını engellemek için bulunması zor, özel karakterli bir şifre tercih etmelisiniz. Msn giriş işlemleri için mobil uygulamaları marketlerden indirebilirsiniz.

MSN Hakkında Detaylar:

Microsoft tarafından piyasaya sürülen MSN açmak ve Hotmail açmak ücretsizdir. Windows Live Messenger olarak kurulmuştur. MSN Messenger olarak hizmete devam etti. Daha Sonra yalnızca MSN olarak anılmaya başladı. Skype’ın Microsoft tarafından satın alınmasından sonra MSN hizmetine son verildi ve yayına Skype olarak devam etmeye başladı. Tüm MSN hesapları Skype hesaplarına transfer edildi. MSN Giriş ve MSN Kaydol
MSN açmanın en kolay yolu, Microsoft Outlook sitesine online bağlanmaktır. Bunun yanında SMFTP sözleşmesi ile çalışan pek çok mail istemcisi ile de MSN hesabınıza girebilirsiniz.

Hotmail’in Kuruluşu

Hotmail, Sabeer Bhatia ile Jack Smith tarafından 1995 senesinde kuruldu ve hızla popülerleşmeye başladı. İsmini HTML kodlama dilinden ve Hot (Taze) kelimelerinin türetilmesinden almaktadır. Hızlıca popülerleşen Hotmail daha sonra Microsoft tarafından satın alındı ve Microsoft Hotmail olarak hizmet sunmaya başladı. Daha sona Live.Com adı ile da hizmete devam etmekte olan Hotmail yakın zamanda Outlook olarak hizmet sunmaya başladı ve şu an için Outlook ismi ile hizmet sunmaya devam etmektedir. Daha önce uzantı olarak msn.Com, hotmail.Com, hotmail.Com.Tr, outlook.Com, outlook.Com.Tr uzantıları ile mail alınabiliyordu. Şu anda ise msn.Com uzantısı ile mail almak maalesef mümkün değil. Ancak eski hesap sahipleri kullanmaya problemsiz devam edebilirler.

#msn aç #msn giriş #msn kaydol #msn mail giriş #msn messenger giriş
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.