Giriş – Gelen Kutusu Outlook.com

HOTMAİL GİRİŞ admin Haziran 20, 2021

OUTLOOK.COM GİRİŞ – GELEN KUTUSU Hotmail dünyanın en çok kullanılan e-posta servislerinden biridir.

Eğer sizde e-posta hesabı oluşturduysanız Hotmail & Outlook Gelen Kutusu Açma işlemini iyi mi yapacağınızı bilmiyorsanız sizler için resimli ve detaylı olarak iyi mi outlook gelen kutusunu açacağınız öğreteceğiz.

Bununla birlikte outlook gelen kutusu ile ilgili öteki sorunların çözümünü de sizler için anlatacağız.

Outlook.com ve gelen kutusuna giriş yapmak istediğiniz zaman yazımızdan faydalana bileceksiniz.

Hotmail & Outlook Gelen Kutusu Açma

Bir çok birey daha önce e-posta hesabı kullanmadığı için. Bazı özelliklerini ve yapacağı işlemleri hakkında bilgi sahibi değildir. Onlara yardımcı olmak için bu rehber içerikli yazımızı yazacağız. Öncelikle Hotmail gelen kutusu bakmanız için İlk olarak bir adet hotmail hesabınız olması gerekmektedir. Eğer hotmail hesabınız yok ise. Hotmail Kaydol işlemlerini resimli ve detaylı olarak söyledik, hemen bakabilirsiniz. Şimdi sizler için hotmail gelen kutusunu iyi mi açacağınız mevzusunda yardımcı olmaya çalışacağız.

 • Hotmail & Outlook Gelen Kutusu Açma işlemi için ilk olarak hotmail hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor.
 • Hotmail hesabınıza giriş yapmak için İlk olarak outlook.Live.Com/owa/ adresine tıklayın
  Karşınıza aşağıdaki resimdeki gibi bir ekran çıkacak aşağıdaki resimde kırmızı okla gösterilen ”Oturum açın” yazısına tıklayın.
 • Daha sonra rağmenıza aşağıdaki hotmail oturum açma sayfası gelecek. Buradaki alana e-posta adresinizi veya telefon numaranızı yazdıktan sonrasında sağ alttaki ”İleri” yazısının olduğu butona tıklayın.
 • Yukarıdaki resimdeki alana giriş bilgilerinizi (telefon yahut mail adresinizi ) yazdıktan sonrasında ”İleri” yazısına tıklayınca rağmenıza aşağıdaki resimdeki parola girin ekranı gelir ve e-posta şifrenizi yazmanız istenir.
 • Yukarıdaki resimdeki kutucuğa e-posta şifrenizi yazdıktan sonrasında sağ alttaki ”Oturım aç” yazısının olduğu butona tıklayarak hotmail giriş yapabilirsiniz.
 • Daha sonra sizi hotmail outlook gelen kutusu sayfasına yönlendirecektir. Eğer sizin outlook hesabınız var ise fark etmez. Hotmail ve outlook aynı e-posta servisidir. Bundan dolayı Outlook gelen kutusu açma işlemini de yapmış olmuş olursunuz.
 • Giriş yapmış olduktan sonrasında sizi otomatik olarak yukarıda görmüş olduğunüz sayfaya yönlendirecektir. O yukarıdaki sayfada görmüş olduğunüz benzer biçimde hotmail veya outlook gelen kutusu sayfasıdır. Derhal sizde yukarıdaki işlemleri yaparak rahatlık hotmail outlook gelen kutusuna giriş yapabilirsiniz.

Hotmail & Outlook Gelen Kutusu Nerede?

Yeni e-posta hesabı oluşturan kişilerin bazı problemler yaşaması oldukça normaldir. Bu nedenle sizler için rehber içerikli bu makaleyi oluşturuyoruz. Sizde e-posta hesabı kullanırken yaşadığınız tüm sorunların çözümlerini bu klavuz içerikli sitemizde paylaşmaya çaba ediyoruz. Bir çok kişi Hotmail & Outlook Gelen Kutusu Nerede merak ediyorsanız sizler için vereceğimiz bağlantıya tıklayarak hemen hesabınızın hotmail sayfasına gidebileceksiniz.

Bir diğer sorunlardan biride hotmail, outlook, microsoft uzantılarını karıştırmaktadır. Bu uzantılar hepsi microsoft e-posta servisleri uzantılarıdır. Bu yüzden mail hesabına giriş yaparken otomatikman uzantı fark etmemek şartıyla bu gelen kutularına da giriş yapıyorsunuz.

Hotmail & Outlook Gelen Kutusu Ayarları iyi mi Yapılır?

Hotmail gelen kutusu ayarları aslında pek de çok ayarı bulunmamaktadır. Birçok kişi esasen genel olarak iyi mi gelen kutusuna bakacağını bilmiyor, bizde onlar için iyi mi giriş yapacaklarını onlar için detaylı bir şekilde söyledik. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan yukarıdaki işlemleri yaparak sizde hotmail gelen kutusuna giriş yapabilirsiniz. Ama sizler için bazı özelliklerde belirtmek isteriz. Bu özellikleri sizler için başka yazımızda anlatacağız.

Outlook gelen kutusuna telefondan girmek isterseniz aşağıdaki bağlantılardan Android ve İOS için mobil hotmail açma uygulamasını cep telefonunuza indirebilir ve cep telefonunuzdan outlook giriş yapabilirsiniz.

Daha sonrada outlook gelen kutunuzu denetim edebilir, sıradan ve hızlıbir şekilde e-posta gönderip alabilirsiniz.

OUTLOOK.COM GİRİŞ – GELEN KUTUSU Makelemizin sonunda sizler dilerseniz yorumlar ile sorularınızı cevaplayabiliriz

#hotmail giriş #outlook giriş
Yorumlar
  BETÜL

  Ocak 13, 2022

  İYİ


Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.