Outlook.com Giriş Yap – Hotmail.com Oturum Aç

HOTMAİL GİRİŞ admin Ağustos 18, 2021

Outlook.com Giriş Yap – Hotmail.com Oturum Aç

Hotmail oturum açma artık outlook üzerinden yapılabilmektedr. 2012 yılında yerini Outlook’a bırakmış olmasıdır.  Hotmail hesabınızla oturum açmak  için outlook.com adresini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Hotmail oturum aç için sizlere kolay bir anlatımla makalemizi sunduk;

Outlook oturum aç için bu adımları takip edin:

 • Outlook live veya https://outlook.live.com/owa/ sitesine girin.
 • E-posta adresinizi yazın. Telefon yada Skype bilgilerinizi de kullanabilirsiniz.
 • İleri‘ye tıklayın.
 • E-posta parolanızı, hata ve yanlış yapmadan kutucuğa yazın.
 • Oturum Aç‘a tıklayın.

Outlook.com, Hotmail, Live ve MSN 365 hesapları Outlook mail tarafından desteklenmektedir. Windows Live Hotmail veya Outlook email kullanıcısı değilseniz, bu e-posta hizmeti hakkında yaralı bilgi ve ipucular aşağıda verilmiştir.

Outlook Giriş Yap – Hotmail Giriş yap

Outlook giriş yap, Outlook/Hotmail üst düzey bir çevrimiçi e-posta hizmetine sahiptir, bu nedenle çoğu kullanıcı e-posta hesaplarına outlook sign in web siteleri aracılığıyla “Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari ve diğer” tarayıcıları kullanarak erişir. Tarayıcıdan outlook oturum açma işlemi için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. https://www.outlook.com veya https://login.live.com sitesine girin ve Oturum Aç düğmesine tıklayın.
 2. E-postanızı girin ve İleri butonuna basın.Hotmail giriş yap
 3. Microsoft Outlook hesabı açarken kullandığınız Parolayı girin ve Oturum aç‘a basın. Giriş yapacağınız cihazı sık sık kullanıyorsanız “Oturumumu açık bırak” kutucuğunu işaretleyerek, bir sonraki girişinizde outlook.com sizden e-posta ve parolayı istemez ve otomatik olarak hotmail gelen kutusu‘na girersiniz.Outlook giriş yap
 4. İşte bu kadar! Outlook gir adımları takip ederek kolayca e-posta gelen kutusuna erişebilirsiniz.

Hotmail Oturum Açma / Outlook Oturum Açma

Outlook – Hotmail Mobil Uygulamada (Android, iOS) Oturum Açın

Outlook veya Hotmail, resmi Outlook uygulamasını indirdiğiniz sürece Android veya iOS gibi herhangi bir mobil cihazdan oturum açmanıza izin verir. Outlook’u indirmek, kurmak ve mobil cihazınızla Outlook mail giriş için şu adımları izleyin:

 1. Outlook Uygulamasını İndirin:
  Android için Outlookhttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.office.outlook&hl=tr&gl=US
  IOS için Outlookhttps://apps.apple.com/tr/app/microsoft-outlook/id951937596
 2. Uygulamayı indirin ve ardından açın, devam etmek için “Giriş” e basın.
 3. “Hesap ekle” alanına Outlook e-posta adresinizi yazın, ardından Devam et butonuna basın.
 4. E-posta parolanızı girin ve Giriş Yap‘a basın.
 5. Daha fazla hesap eklemek isteyip istemediğinizi soracaktır, istemiyorsanız Atla butonuna basın.
 6. Tebrikler outlook hesabına giriş yaptınız! birkaç saniye içinde Outlook Gelen Kutunuz açılacaktır.

Outlook veya Hotmail hesabını ekledikten sonra, gelen e-postaların bildirimlerini almak için bildirimleri etkinleştirmenizi öneririz. Böylece yeni e-posta alıp almadığınızı görmek için her seferinde outlook login yapmanız gerekmez. Ayrıca, mobil tarayıcınızdan outlook acabilir veya bildirimleri etkinleştirebilirsiniz, bunun için outlook.com‘a girmeniz gerekiyor.

Outlook Nedir? Ne İşe Yarar?

Outlook nedir ne işe yarar, Microsoft tarafından kullanıcıların bilgisayarlarında e-posta gönderip almalarına olanak tanıyan bir e-posta yazılımıdır. Outlook’un iki sürümü vardır; Microsoft Outlook Express ve Microsoft Outlook.

Microsoft Outlook Express, Microsoft Outlook uygulamasının küçük bir sürümüdür. İlk olarak Windows 98’e dahil edilmiştir. Windows XP’ye kadar tüm Windows sürümleri ile uyumlu çalıştı. Windows Vista’nın piyasaya sürülmesiyle Microsoft, Windows Mail’i tanıttı.

Ancak Outlook, bir e-posta istemcisinden daha fazlasıdır. En iyi üretkenlik araçlarını içerisinde bulundurur. Takvimi ile etkinlikler ve toplantılar oluşturabilirsiniz. E-posta kişilerinizi de ekleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Outlook Açılmıyor – Outlook Giriş Yapamıyorum Sorunu Çözümü

Microsoft Outlook’un açılmamasına neden olabilecek bazı sebebler;

 • Outlook PST dosyası yanlışlıkla silinmiş veya hasar görmüş olabilir.
 • Outlook Profili eski bir Outlook sürümüne ait olabilir.
 • Uygulamanın yanlış yapılandırılması, onarılması, yüklenmesi.
 • Virüs veya kötü amaçlı yazılım bulaşması.

Outlook’un başlamaması sorunu çözülmediği sürece Microsoft Outlook e-postalarına ve diğer öğelere erişemezsiniz. Bu sorunu çözmek ilk olarak hotmail oturum sign işlemini yapın ve bu yöntemleri deneyin → Outlook Açılmıyor, Outlook Giriş Yapamıyorum (Kesin Çözüm)

Microsoft Outlook Başlatılamıyor Hatası – Nasıl Onarılır?

Microsoft office outlook başlatılamıyor. outlook penceresi açılamıyor, Microsoft Office Outlook’u açamıyor musunuz? Endişelenmeyin, bu makalede, Outlook uygulamasının açılmaması ile ilgili tüm hatalar için en iyi çözümleri bulup sizler için derledik. Detaylar bu yazımızda → Microsoft Outlook Başlatılamıyor Hatası – Kesin Çözüm

Outlook Arama Çubuğu Kayboldu – Nasıl Eklenir?

Outlook arama çubuğu kayboldu, Microsoft Outlook’un çok sevdiğimiz yeni bir Arama kutusu var. Tek dezavantajı, Arama kutusuna tıklayana kadar Arama sekmesinin otomatik olarak gizlenmesidir.

Outlook Sürekli Şifre Soruyor – Nasıl Düzeltilir?

Outlook sürekli şifre soruyor ve sürekli hata mesajı alıyorsanız aşağıdaki linkten adımları deneyin. MS Outlook kullanımı çok kolaydır ve sorunsuz performans, kullanış sunar, ancak bazen hatalar nedeniyle program çalışma sırasında başarısız olur. Outlook’un sürekli olarak parola istemesi sorunudur. Sorunu çözmek için okuyun → Outlook Sürekli Şifre Soruyor

Outlook Mail Gelmiyor – Gelen Kutusu Mail Gözükmüyor Çözümü

Outlook mail gelmiyor yada outlook mail gelmiyor ama gidiyor sorununu sıkça yaşıyorsanız, yazımızda bulunan çözümleri deneyebilirsiniz. Hesabınızın devre dışı/askıya alınmış olabilir. Çözüm için ilk olarak hotmail mail girişi yapın ve buradaki adımları deneyin → Outlook Mail Gelmiyor – Gelen Kutusu Mail Gözükmüyor Çözümü

Hotmail gelen kutusu

 • Hotmail giriş işleminden sonra kimliğinize gelen tüm e-postalar Gelen Kutusu klasöründe saklanır. Ayrıca, bu e-postaları önceden tanımlanmış farklı klasörlere veya kategorilere taşımak için Hotmail gelen kutusu yönergeleri de yaratabilirsiniz.
 • Göndermeden önce hazırladığınız veya geçici olarak kaydettiğiniz e-postalar taslaklar klasöründe saklanır. Bu durumda yanlışlıkla sayfayı kapatırsanız veya geri tuşuna basarsanız, yazılı ileti taslak bölümlerinde saklanmış olur.
 • Microsoft yapay zekası tarafından tespit edilen tüm spam veya önemsiz e-postalar, Gereksiz E-Posta bölümünde saklanır. Önemsiz postaları ziyaret edebilir ve önemli postaları Gelen Kutusuna veya istediğiniz başka bir klasöre taşıyabilirsiniz. Önemsiz olmayan ancak yine de otomatik olarak bu klasöre taşınan herhangi bir e-posta dizisi olursa, kural oluşturarak artık o kişiden gelen mesajların spama gitmesini engelleyebilirsiniz.

Hotmail Oturum Açarken Önemli İpuçları

Sorunsuz bir şekilde hotmail oturum aç için şu ipuçlarına mutlaka uymanız gerekir:

 • Şifrenizi asla başkalarıyla paylaşmamalısınız.
 • Basit değil zor tahmin edilebilecek şifreler kullanmalısınız.
 • Bilgisayarınızı güvenilmez kişilerle paylaşmamalısınız.
 • Doğru bir şekilde hesap kurtarma bilgileri belirlemelisiniz.
 • İşiniz bittiğinde oturumu kapatmalısınız.

Outlook.com Giriş Yap – Hotmail.com Oturum Aç ile ilgili makalemiz sizler için derledik tabiki bu kadar diğil zaman zaman güncelleme yapıp sizlerin istekleri ve aldıkları hatalara göre içeriğimizi genişleteceğiz.

 

#hotmail com giriş yap #hotmail giriş yap #hotmail hesap oluştur #hotmail kaydol #hotmail kur #hotmail oturum aç #msn giriş #outlook şifremi unuttum
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.