Outlook Karanlık Mod Nasıl Kullanılır?

OUTLOOK GİRİŞ Mail Giris Ekim 8, 2021

E-postalarınız için Outlook kullanıyor musunuz? Tek seferde göz yorgunluğunu azaltmak ve pil ömrünü korumak mı istiyorsunuz? İşte tam da bunu yapmak için Outlook Karanlık mod nasıl kullanılacağına dair adım adım bir yazı hazırladık. Ayrıca Outlook Temalarını kullanarak işleri nasıl daha da güzelleştireceğinize de göz atacağız.

Ayarlar’a Gidin

Ekranınızın sağ üst köşesine bakın ve Ayarlar simgesini bulun. Dişliye benziyor. Tıkla. Bir ayar seçenekleri listesi görünecektir.

Karanlık Modu Bul ve Değiştir

Tema bölümünün hemen altında Outlook Karanlık mod ayarını bulacaksınız. İşaretli değilken gri bir kaydırıcıya benziyor. Açmak için tıklayın. Hazırsınız! Outlook’u Karanlık modda kullanmanın keyfini çıkarın.

Outlook Karanlık mod

Outlook Temaları

Gelen kutunuza göz atmak sıkıcı ve sıkıcı olmak zorunda değildir. Outlook Temaları, işleri canlandırmak için harika bir yoldur (ve hem Açık hem de Karanlık modda kullanılabilirler).

Yeni bir tema bulmak, Karanlık modu açmak kadar basittir. Ayarlar’a gidin, ardından Arama Outlook ayarları çubuğunun hemen altında Tema bölümünü bulacaksınız. En iyi 10 seçenekten herhangi birini seçebilir veya daha büyük bir Outlook temaları listesi yüklemek için Tümünü görüntüle düğmesini seçebilirsiniz. Bu düz renkler, degradeler veya çizimler, seçimin ardından Outlook araç çubuğuna uygulanır. Görüntülenen yazı tipi rengi de seçtiğiniz temaya uyacak şekilde değişecektir. Yeni bir temanın size uygun olmadığına karar verirseniz, istediğiniz zaman Outlook’un varsayılan Kuruluş temasına geri dönebilirsiniz.

Tüm Microsoft Office Uygulamalarında Karanlık Mod Mevcuttur

Outlook’un yanı sıra başka Microsoft Office uygulamaları kullanıyorsanız, bu uygulamalarda da Karanlık modu etkinleştirmek isteyebilirsiniz. Bu şekilde tüm üretkenlik uygulamalarınızda tutarlı bir görünüm elde edersiniz: Outlook, Word, Excel ve daha fazlası.

#Outlook Karanlık Mod #Outlook Karanlık Mod Nasıl Kullanılır
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.