Windows 10 İçin iCloud Nasıl İndirilir?

İCLOUD GİRİŞ Mail Giris Aralık 5, 2021

iCloud, fotoğraflarınızı, videolarınızı, müziklerinizi, uygulamalarınızı, belgelerinizi ve çok daha fazlasını güvenli bir şekilde saklamasıyla tanınır. Verileriniz iCloud’da depolandığında, tüm cihazlarınızda güncellenir. Bu şekilde fotoğrafları, takvimleri, fotoğrafları, konumları ve çok daha fazlasını arkadaşlarınız ve ailenizle kolayca paylaşabilirsiniz. Sadece bu değil, iCloud’u yapılandırdıysanız, kaybederseniz cihazınızı bulmanıza yardımcı olabilir. Bu yazıda sizlere Windows 10 için icloud nasıl indirilir sorusuna yanıt arayacağız.

iCloud Nasıl Çalışır?

Cihazınızda iCloud ayarlarını yaptıktan sonra, aynı Apple Kimliğini kullanan diğer cihazlarda ve bilgisayarlarda iCloud hesabınıza giriş yapmanız gerekecektir. Oturum açtıktan sonra, bir cihazda yaptığınız değişiklikler diğer tüm cihazlarınıza yansır. Örneğin, Mac’inizdeki Fotoğraflar’da yeni bir albüm oluşturacaksanız, albüm iOS cihazlarınızda, Apple Watch, Apple TV, Mac, iCloud.com’daki Fotoğraflar uygulamasında ve Windows tarayıcılarında otomatik olarak görünecektir. iCloud, Apple ürünleri ve hizmetleri için özel olarak tasarlanmış olsa da, Microsoft Windows ile de kullanılabilir. Windows 10 sisteminiz için iCloud’u indirip yüklemek istiyorsanız, bu kılavuzda verilen adım adım talimatları izleyin.

Windows 10 İçin iCloud

Windows 10 iCloud İndirme

Windows 10 PC’nize iCloud’u indirip yapılandırdığınızda, tüm fotoğraflarınıza, videolarınıza, postalarınıza, dosyalarınıza ve yer imlerinize tüm aygıtlarınızdan erişilebilir. Windows 10 sisteminiz için iCloud indirmek için şu adımları izleyin:

  1. Windows 10 bilgisayarınızda “Windows 10 iCloud” sayfasına gidin.
  2. Windows 10 için iCloud sayfasına girdikten sonra indirme seçeneğini göreceksiniz.
  3. Burada, sayfayı aşağı kaydırdıktan sonra Al düğmesine tıklamanız gerekecek.
  4. Al seçeneğine tıkladığınızda, Microsoft hesabınızda oturum açmanızın isteneceği bir sonraki ekrana yönlendirileceksiniz.
  5. Microsoft hesabınıza giriş yaptıktan sonra, iCloud’u kurmak istediğiniz cihazı seçmeniz istenecektir.
  6. Listeden istediğiniz cihazı seçtikten sonra Şimdi yükle butonuna tıklamanız gerekecektir. Şimdi yükle düğmesine tıkladıktan sonra, işlemi tamamlamak için ekrandaki talimatları izlemeniz gerekecektir.

Windows 10 bilgisayarınız için iCloud’u indirip yüklemeyi tamamladığınızda, oturum açtıktan sonra iCloud’u kullanmaya başlayabilirsiniz. Windows 10 bilgisayarınız için iCloud’u bu şekilde indirebilirsiniz.

#Windows 10 İçin iCloud #Windows 10 İçin iCloud Nasıl İndirilir
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.