Yahoo E-posta Takma Adı Nasıl Oluşturulur?

Yahoo Mail Giris Ekim 24, 2021

Bir Yahoo hesabıyla, bu özellik Yahoo hesabında zaten mevcut olduğundan, yeni ekran adları oluşturmak için ek bir hesap açmanız gerekmez. Böylece, gerçek Yahoo e-posta adresinizi veya kimliğinizi açıklamak istemediğiniz Yahoo Messenger’ın Yahoo Sohbet odalarında ve Yahoo mesaj panolarında kullanmak için kendinize bir Yahoo e-posta takma adı oluşturabilirsiniz. Ayrıca, işiniz, okulunuz veya aileniz için Yahoo e-posta takma adı da kullanabilirsiniz. Yahoo hesabınızda havalı Yahoo e-posta Alias’ı nasıl oluşturacağınızı öğrenmek için aşağıda verilen bilgileri okuyun.

Yahoo Hesabında Yahoo E-Posta Takma Adı Oluşturma Adımları

1.) Yahoo ana sayfasına gidin. Ekranınızın sol üst köşesinde bulunan Posta düğmesine tıklayın. Ekranda bir Yahoo Mail oturum açma sayfası görünecektir. Yahoo Mail hesabınıza giriş yapmak için e-posta adresinizi ve şifrenizi girin.

2.) Yahoo Mail’inizde, ekranınızın sağ üst köşesinde bulunan Dişli simgesine tıklayın. Açılır listeden Ayarlar seçeneğini seçin. Yeni bir pencere açılacaktır.

Yahoo E-posta Takma Adı

3.) Ayarlar penceresi altında, Hesaplar bölümüne gidin ve Yahoo e-posta adresinize tıklayın. Seçeneği bulmak için aşağı kaydırın – Ekstra e-posta adresi.

4.) Ekstra e-posta adresi altında, Adres oluştur bağlantısına tıklayın. Yeni bir pencereye yönlendirileceksiniz.

5.) Yeni pencerede Yahoo Email takma adını bulun ve altında bulunan Ekle düğmesini tıklayın. Yan bölümden, sağlanan alana istediğiniz adı girin. Ve Gönder düğmesine tıklayın. Alanı – Adınız ve Açıklamanızla doldurun. Bundan sonra, Bitir düğmesine tıklayın. Yeni Yahoo takma adınız oluşturulacak.

Böylece, Yahoo kimliğinizi nasıl maskeleyebilir ve Yahoo e-posta takma adınızı herkese açık olarak farklı amaçlar için kullanabilirsiniz.

#E-posta Takma Adı #Yahoo E-posta Takma Adı #Yahoo E-posta Takma Adı Nasıl Oluşturulur
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.