Yahoo Gelen Kutusu Nasıl Kontrol Edilir?

Yahoo Mail Giris Eylül 19, 2021

Yahoo Mail gelen kutusuna nasıl giriş yapabilirim veya Yahoo e-posta hesabıma nasıl giriş yapabilirim? Yahoo Mail gelen kutusuna nasıl giriş yapılacağına ilişkin basit işlemi öğrenin. Yahoo Mail, bugün dünyanın en iyi üç e-posta servis sağlayıcısı olarak hizmet vermektedir. Kayıtlar, Yahoo Mail’in Yahoo ile bir e-posta hesabına kaydolan 225 milyondan fazla kullanıcı kaydettiğini gösteriyor. Posta. Ancak, Yahoo Mail gelen kutusuna giriş yapmak, kullanıcıların Yahoo mail oturum açma gelen kutusu sayfamı kullanarak posta kutularına erişmelerini ve yönetmelerini sağlar.

Yine de, Yahoo posta gelen kutusu oturum açmam, Yahoo e-posta kullanıcıları tarafından e-posta hesaplarına erişimi doğrulamak için kullanılan bir referans terimdir. Yahoo Mail oturum açma, tüm kayıtlı Yahoo e-posta hesabı kullanıcılarının gelen kutularını düzenlemesi için önemli bir özelliktir. Gelen kutusu Yahoo posta hesabınızda oturum açtığınızda, bu size e-postanızdaki çeşitli ücretsiz özelliklerin kullanımına ve ayrıca düzenleme araçlarına erişmenizi sağlar. Ancak, Yahoo Mail gelen kutusuna giriş yapmak için temel gereksinim, e-posta adresini ve e-posta şifresini içeren ilgili Yahoo Mail Kimliğinizi içerir.

Web’de Yahoo Mail Gelen Kutusuna Nasıl Giriş Yapılır?

Aksine, web üzerinde Yahoo gelen kutusuna giriş yapmak, gelen kutunuza giriş yapabileceğiniz Yahoo mail giriş portallarından biridir. www.yahoo.com oturum açma postası, Yahoo posta gelen kutunuza oturum açabileceğiniz potansiyel portal görevi görür. Yahoo posta oturum açma gelen kutum için aşağıdaki adımlar:

  1. Yahoo Mail gelen kutusuna giriş yapmak için web üzerinde www.login.yahoo.com adresine gidin.
  2. Ardından, Yahoo Mail giriş sayfasında ilgili Yahoo Mail Kimliğinizi sağlayabilirsiniz.
  3. E-posta adresinizi ( username@yahoo.com ) girin ve İleri’ye tıklayın.
  4. Ardından, Yahoo Mail şifrenizi girin ve Giriş Yap’a tıklayın.

Ardından, Yahoo e-posta hesabınızda oturum açmak için işlemin kimlik doğrulama erişimini tamamlamasını beklemeniz gerekir. Ancak, www.yahoomail.com adresindeki Yahoo e-posta hesabınıza erişmek için oturum açarak mobil web’den de erişilebilir.

Gelen Kutusu

Mobil Uygulamada Yahoo E-posta Hesabıma Nasıl Giriş Yapılır?

Yahoo Mail uygulaması, farklı e-posta servis sağlayıcılarından farklı e-posta hesapları düzenleyebileceğiniz dünyanın en iyi e-posta uygulamalarından biridir. Yahoo Mail uygulamasının bazı işlevleri, e-postaları kolayca düzenleme, e-posta hesabınızı yönetme, yeni gelen e-postalar hakkında anında bildirim alma ve çok daha fazlasını içerir. Yahoo Mail uygulamasında Yahoo mail hesabına giriş yapmak için uygulamayı cihazınıza yüklemeniz gerekir.

  1. Yahoo Mail uygulamasını indirmek için Google Play Store veya iOS App Store’u ziyaret edin.
  2. Yahoo e-posta Gelen Kutusuna giriş yapmak için Yahoo Mail uygulamasını açın.
  3. Kenar Çubuğu simgesine dokunun.
  4. Yahoo Mail’de oturum açmak için Oturum aç simgesine dokunun.
  5. Yahoo e-posta adresinizi girin, ardından İleri simgesine dokunun.
  6. Yahoo e-posta parolanızı girin ve ardından Oturum aç’a dokunun.

Ancak, indirmek istiyorsanız, masaüstü tarayıcısından veya Yahoo uygulamasından çıkış yapın. Masaüstü tarayıcı için Profil simgenizin üstüne gelin ve Çıkış yap’a tıklayın. Yahoo Mail uygulaması için Kenar Çubuğu simgesine ve ardından Hesapları Yönet’e dokunun. Yahoo uygulamasında e-posta hesabınızı değiştirmek için açma veya kapatma düğmesine dokunun.

#Yahoo Gelen Kutusu #Yahoo Gelen Kutusu Nasıl Kontrol Edilir #Yahoo Gelen Kutusuna Giriş Yapmak
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.