Yahoo Mail Hesabınızdan Nasıl Çıkış Yapılır?

Yahoo Mail Giris Eylül 17, 2021

Yahoo Mail hesabımdan nasıl çıkış yapabilirim? Makalede, Yahoo Mail hesabınızdan çıkış yapmak için gereken basit prosedürü öğrenebilirsiniz. Her şeyden önce, e-posta hesabınızdan çıkış yapmanın güvenlik açısından önemli bir faktör olduğunu bilmeniz gerekir. Bu, e-posta hesabınızın güvenliğini sağlamanın ve korumanın ipuçlarından biri olarak hizmet eder. E-posta hesabınıza veya çevrimiçi olarak başka bir hizmete giriş yaptıktan sonra, özellikle genel bir cihazda veya PC’de hesabınızdan çıkış yapmanız önerilir. Yahoo Mail oturumu kapatma, Yahoo Mail hesabından çıkış yapmanın bir yoludur.

Yahoo Mail’den Nasıl Çıkış Yapılır?

Yahoo Mail oturumu kapatma olarak da bilinen Yahoo Mail oturumu kapatma, Yahoo e-posta hesabınızdan çıkış yapmanın veya oturumu kapatmanın bir yoludur. Yahoo Mail oturumu kapatma işlemine, e-posta hesabınızda zaten oturum açmış durumdayken erişilebilir. Web sitesinde Yahoo e-posta hesabınızdan çıkış yapmak için aşağıdaki süreç;

 1. Cihazınızda Yahoo Mail’i açın.
 2. Sayfanın üst köşesinde bir profil simgesi göreceksiniz, üzerine tıklayın.
 3. Son olarak, Oturumu kapat’ı tıklayın.

Bu üç adımla, kişisel bilgisayarınızda veya herkese açık bilgisayarınızda Yahoo e-posta hesabınızdan kolayca çıkış yapabilirsiniz. Ayrıca, e-posta hesabınızı cihazdan kaldırmanız gerekir. “Oturum açık kal” seçeneğini belirlerseniz, hesabınız tamamen kapatılmamış demektir. Basitçe, web tarayıcı ayarını ziyaret edin, bir şifre seçin ve şifreyi cihazdan silin.

Yahoo Mail Hesabınızdan

Mobilde Yahoo E-posta Hesabından Nasıl Çıkış Yapılır?

Yahoo Mail uygulaması, e-postalarınızı istediğiniz zaman, istediğiniz yerde düzenleyebileceğiniz, yönetebileceğiniz ve kontrol edebileceğiniz özel bir e-posta iletişim uygulamasıdır. Yahoo Mail uygulaması ayrıca, e-posta hesabınızdan farklı bir biçimde çıkış yapabileceğiniz oturumu kapat veya oturumu kapat simgesiyle entegre edilmiştir. Uygulamadaki Yahoo Mail hesabından çıkış yapmak için aşağıdaki adımlar.

Android’de Yahoo’dan Çıkış Yapın

 1. Android cihazınızda Yahoo Mail uygulamasını açın.
 2. Ekranınızın sol üst köşesindeki üç kesikli simgeye tıklayın.
 3. Hesapları Yönet seçeneğini seçin.
 4. Oturumunu kapatmak istediğiniz seçili e-posta hesabını kapatmak için anahtarı kaydırın.
 5. Sayfanın sağ üst köşesinde Düzenle’yi seçin.
 6. Kaldır’ı seçin ve işlemi onaylayın.

iPhone’da Yahoo Mail’den Çıkış Yapın

iPhone cihazınızda açın ve Ayarlar menüsünü açın.

 1. Parolalar ve Hesaplar seçeneğini seçin.
 2. Ardından, Yahoo! Yahoo hesabınızı kaldırmak istediğiniz için.
 3. Hesabı sil seçeneğini seçin.
 4. Son olarak, iPhone’umdan sil’i seçin.

iPhone cihazınızda Yahoo Mail uygulaması yüklüyse unutmayın. iPhone’daki Yahoo Mail uygulamasında e-posta hesabınızdan çıkış yapmak için Android’de Yahoo e-posta hesabınızdan nasıl çıkış yapacağınız prosedürünü kullanabilirsiniz.

#Yahoo Mail Çıkış Yapma #Yahoo Mail Çıkış Yapmak #Yahoo Mail Hesabınızdan Nasıl Çıkış Yapılır
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.