Yahoo Mail Karanlık Mod Nasıl Etkinleştirilir?

Yahoo Mail Giris Eylül 26, 2021

Yahoo Mail karanlık mod nasıl etkinleştirebilirim veya Yahoo temamı nasıl karanlık yapabilirim? Öncelikle karanlık mod ya da karanlık temalar, ekranınızı aydınlatmak yerine koyu renk şeması yapabilmenizi sağlayan bir arayüzdür. Bu, göz yorgunluğu, parlama ve mavi ışığı içeren göz problemini azaltmaya yardımcı olur. Şu anda, birçok sosyal ağ sitesi Snapchat, Facebook, Messenger, YouTube Google Pixel, Instagram WhatsApp, Twitter ve ayrıca Yahoo Mail’i içeren karanlık mod temasını sunmaya başladı. Android cihazınızda Yahoo Mail’de karanlık modu nasıl etkinleştireceğinizi öğrenin.

Ayrıca, yüzlerce e-posta servis sağlayıcısı var, Gmail şu anda dünyanın önde gelen ücretsiz e-posta hizmetinin en üst sıralarında yer alıyor. Yahoo mail, dünyanın çeşitli yerlerinden milyonlarca kayıtlı e-posta hesabı kullanıcısıyla ilk üçe liderlik ediyor. Son zamanlarda Yahoo! E-posta kullanıcılarına Yahoo Mail’i kullanma konusunda rahat bir deneyim sağlayan e-posta hizmetlerinde Karanlık Modu veya Karanlık Temayı tanıtıyor. Karanlık modu açtığınızda veya etkinleştirdiğinizde, Android cihazınızı bir Yahoo mail siyah ekranına çevirin.

Windows 10’da Karanlık Mod Nasıl Etkinleştirilir?

Aksine, PC veya Windows 10 ve Android cihazı içeren Yahoo Mail’de karanlık modu etkinleştirmek için iki platform vardır. Başlangıçta, bir bilgisayar ekranının parlaklığı genellikle göz sorunlarına neden olur. Parlaklık seviyesini kapattığınızda bile bazı sistemlerde çok fazla parlaklık var. PC veya Windows 10 aracılığıyla web sitesinde Yahoo Mail karanlık modunu açmak, yalnızca bilgisayarınızın parlaklığını gözlemlemekle kalmaz, aynı zamanda sistem pilinizin ömrünün korunmasına da yardımcı olur.

Windows 10’da Karanlık Modu Açmak

  1. Her şeyden önce, karanlık temayı açmak için Yahoo Mail karanlık mod web sitesini kullanmanıza gerek yok.
  2. Basitçe, Başlat menüsündeki Dişli simgesine tıklayarak Windows 10 Ayarlarınıza gidin.
  3. Ardından, bilgisayar monitörü üzerinden boya fırçası olarak görüntülenen kişiselleştirmeye geçebilirsiniz.
  4. Ardından, bir pencere açılacaktır, sol kenar çubuğundaki Renkler bul’a tıklayabilirsiniz.
  5. Sayfanın ortasına gidin ve “Varsayılan Windows modunuzu seçin” bölümünün altına gidin. Ardından “Renginizi Seçin” yazan bölüme tıklayabilirsiniz.
  6. Sonraki adım isteğe bağlıdır, ancak yine de bir vurgu rengi seçebilirsiniz.

Windows 10 için Yahoo karanlık modunu bu şekilde aktif edebilirsiniz. Daha sonra www.yahoo.com mail sitesini ziyaret ederek karanlık moda döndüğünü göreceksiniz. Yahoo mail’de karanlık modu etkinleştirmek için başka bir platform da Yahoo mail uygulamasıdır.

Yahoo Mail Android Uygulamasında Karanlık Mod Nasıl Etkinleştirilir?

  1. Cihazınızda Yahoo Mail uygulamasını açın.
  2. Ardından, Profil simgenize tıklayın.
  3. Ardından, Ayarlar’a tıklayın ve Temalar’a tıklayın.
  4. Karanlık modu açmak için Karanlık Mod’a tıklayın.

Yahoo Mail Karanlık Mod

Özetle, istediğiniz rengi etiketlemek için renk aralığını kullanabilirsiniz. Son olarak, ekranın sağ üst köşesindeki Kaydet’e tıklayabilirsiniz. Yahoo Mail Uygulamasında Temanızı bu şekilde değiştirebilirsiniz.

#Yahoo Mail Karanlık Mod #Yahoo Mail Karanlık Mod Nasıl Etkinleştirilir #Yahoo Mail Karanlık Modu
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.