Yahoo Mail Search Kullanarak E-posta Nasıl Bulunur?

Yahoo Mail Giris Kasım 1, 2021

Bazen, e-posta(lar)ı bulmak e-posta hesabınızda oldukça sorun olabilir, ancak Yahoo Mail’de; Yahoo Mail hesabınızdaki herhangi bir e-postayı, içinde bulundukları klasörden bağımsız olarak bulmanıza yardımcı olan harika bir Search aracı sunduğu için hiçbir e-posta için endişelenmenize gerek kalmayacak. Yahoo Mail Search kullanarak önemli e-postalarınızı nasıl bulacağınızı öğrenmek için aşağıda verilen adımları izleyin.

Eski E-Postayı Bulmak İçin 6 Adım Yahoo Search

1.)  Giriş sizin ile Yahoo Mail hesabının ve Yahoo Mail pencerenin üst kısmında yer alan ara seçeneği bulun.

2.) Search çubuğuna e-posta adresini veya ilgili Anahtar Kelime veya Konu başlığını girin ve Posta Ara düğmesine basın. Girdiğiniz e-posta adresi veya anahtar kelime ile ilgili tüm e-postalar sonuçta görünecektir.

3.) Arama sonucundan e-postayı bulun. Ayrıca, belirli bir klasördeki bir e-postayı aramak istiyorsanız, Arama kutusuna ilgili anahtar kelimenin e-posta adresini girmeniz ve Arama çubuğunun hemen önündeki aşağı ok tuşuna tıklamanız yeterlidir. E-postayı aramak istediğiniz klasörü seçin. Söz konusu klasör için sonuç görünecektir.

Search

4.) Önemli e-postalarınıza kolayca erişmek ve arama süresinden tasarruf etmek için yanlarında bulunan Yıldız simgesine tıklayarak bu tür e-postaları maskeleyebilirsiniz.

5.) Ancak, e-postayı herhangi bir klasörde bulamıyorsanız, yanlışlıkla silmiş olabilirsiniz. Bu tür silinmiş e-postaları kurtarmak için Yahoo’ya bir geri yükleme talebi gönderebilirsiniz.

6.) Ancak, restorasyon talebini göndermeden önce aşağıdakileri göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun:

  • Talep edildiğinde, geri yükleme işlemini iptal edemezsiniz.
  • Son 7 gün içinde silinecek olan e-postalar yalnızca geri yüklenecektir.
  • Restorasyon her zaman başarılı değildir.
  • Geri yükleme işlemi tamamlandığında, geri yüklenen e-postalar, geri yüklemek için sizin tarafınızdan seçilen zaman çerçevesine göre bulundukları klasöre taşınacaktır.

Yahoo Mail aramasını kullanarak e-postaları bu şekilde bulabilirsiniz.

#Yahoo Mail Search #Yahoo Mail Search Kullanma #Yahoo Mail Search Kullanmak
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.