Yahoo Mail’de Bir Mesajı Başka Bir Klasöre Taşıma

Yahoo Mail Giris Ekim 27, 2021

Yahoo Mail, kullanıcılarına harika özellikler sunuyor. Temayı güncelleyebilir, DropBox’a bağlayabilir, Android ve iOS cihazınızda vb. kullanabilirsiniz. Yahoo Mail’in sunduğu en iyi özelliklerden biri, yer, proje veya konu gibi tercihlerinize göre özel klasörler oluşturma olanağıdır. Bu tür klasörler oluşturmak, gelecekte başvurmak üzere herhangi bir e-postaya erişmek, bunları yönetmek veya bulmak için gelen kutunuzu düzenlemenize yardımcı olur. Bir klasör oluşturduktan sonra, gelen kutunuza geldiklerinde e-postaları başka bir klasöre taşıma başlayabilirsiniz. E-postaları başka bir klasöre nasıl kolay ve hızlı bir şekilde taşıyabileceğinizi öğrenmek için aşağıda verilen adım adım talimatları izleyin.

Yahoo Mail’de E-postaları Başka Bir Klasöre Taşıma Adımları

1.) Yahoo Mail hesabınızla oturum açın ve gelen kutunuzu veya e-postayı taşımak istediğiniz başka bir klasörü açın.

2.) E-postayı açtıktan sonra, menü çubuğunun en üstünde bulunan Taşı seçeneğine tıklayın. Açılır listeden istediğiniz klasörü seçin. Belirli e-posta seçilen klasöre taşınacaktır.

Klasöre Taşıma

3.) Birden fazla e-postayı taşımak istiyorsanız, posta kutusundaki başka bir klasöre taşımak istediğiniz tüm e-postaların yanındaki onay kutularını tıklamanız yeterlidir. Seçtiğiniz e-postalar ardışık sıradaysa, taşımak istediğiniz ilk e-postanın yanındaki onay kutusuna tıklayın ve ardından Shift’e basın ve taşımak istediğiniz son e-postaya tıklayın. Bu, ilk ve son seçilen e-postalar arasındaki tüm e-postaları seçecektir.

4.) Tüm e-postalar seçildikten sonra, üst menü çubuğunda bulunan Taşı seçeneğine tıklayın. E-postaları taşımak için tercih edilen klasörü seçin.

5.) Ayrıca, verilen klasörden seçim yapmak yerine, seçilen e-postaları yeni bir klasöre de taşıyabilirsiniz. Bunu yapmak için Klasör oluştur seçeneğini seçmeniz yeterlidir.

6.) Klasöre uygun bir başlık verin ve Enter’a basın. E-postalar yeni oluşturulan klasöre taşınacaktır.

Böylece, e-posta mesajlarınızı Yahoo Mail hesabınızdaki başka bir klasöre kolayca taşıyabilirsiniz.

#Yahoo Mail Başka Bir Klasöre Taşıma #Yahoo Mail Bir Mesajı Başka Bir Klasöre Taşıma #Yahoo Mail Mesajı Başka Bir Klasöre Taşıma
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.