Yahoo Mail’de Depolama Boyutu Nasıl Kontrol Edilir?

Yahoo Mail Giris Ekim 19, 2021

Yahoo e-posta, kullanıcılarının günlük yaşamının ayrılmaz bir parçası haline geldi. Yahoo kullanıcıları, Yahoo’ya büyük ölçüde bağımlıdır! Temel e-posta iletişimi, takvimleri, e-posta kişi listesi ve anlık mesajlaşma için posta. Aslında, Yahoo e-postası, e-posta iletişimi için bir alternatifin yüksekliğine ulaştı. Yahoo kullanıcıları e-postalarıyla yüksek kaliteli resimler, videolar ve büyük dosyalar paylaşmayı severler. Bu, iletişimi daha net tutmak ve elbette geliştirmek içindir. Videoları ve fotoğrafları paylaşmak ve değiş tokuş etmek için Yahoo e-posta hesabını kullanmanın birçok yolu vardır. Yahoo kullanıcıları hesaplarında dosya tutması ve depolama için sınırlı bir alan boyutu olduğunu anlamalıdır. Buna tüm e-postalar, ekler, videolar, fotoğraflar ve ses dosyaları dahildir. Bu, Yahoo Mail hesabınızda çok fazla alan gerektirir.

Burada Yahoo kullanıcılarının e-posta hesaplarında 1 TB alanla sınırlı olduğunu anlamalısınız. Bu tamamen tükendikten sonra; biraz yer açmanız veya depolama alanı satın almanız gerekiyor. Ancak, hesabınızdaki kullanılabilir alanın; işte sizin için bu hızlı ipuçlarını hazırladık.

Depolama

Yahoo Mail’de Depolama Boyutu Nasıl Kontrol Edilir?

  1. Yahoo Mail hesabınızda oturum açın
  2. Ardından, Ayarlar menü simgesinin üzerine gelin ve Ayarlar seçeneğini seçin
  3. Ve Hesaplar seçeneğine tıklayın
  4. Bu bölümde, 1 TB depolama alanının yanında kullanılan depolama yüzdesi ve geri kalanı kullanıma açıktır

Yahoo Mail hesabınızda ne kadar yer kaldığını ve depolama alanınız tükeniyorsa, gelecekte kullanılmayacak olan istenmeyen e-postaları ve ekleri silmeniz yeterlidir. Herhangi bir düşük alan hatasından kaçınmak için alanı dikkatli bir şekilde kullanmanız önerilir.

#Yahoo Mail Depolama #Yahoo Mail Depolama Boyutu #Yahoo Mail Depolama Boyutu Nasıl Kontrol Edilir
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.