Yahoo Mail’de E-posta İmzaları Nasıl Kurulur?

Yahoo Mail Giris Eylül 16, 2021

Yahoo Mail, yaklaşık 228 milyon kullanıcısıyla en popüler e-posta hizmetlerinden biridir. Onlardan biri olma ihtimalin yüksek. Deneyiminizi geliştirmek istiyorsanız, tüm iletişim bilgileriniz, fotoğrafınız ve hatta bir banner ile güzel bir e-posta imzasını kolayca ekleyebilirsiniz. Bu, e-postalarınızı daha ticari ve profesyonel hale getirecektir. Yahoo Mail’inizi yalnızca özel iletişim için kullansanız bile, güzel bir e-posta imzaları sahip olmak, güvenilir olduğunuzu ve ayrıntılara dikkat ettiğinizi gösterecektir.

Yahoo Mail’de E-Posta İmzaları

Varsayılan olarak, Yahoo Mail web istemcisi herhangi bir imza eklemez. Bu nedenle, sahip olmak istiyorsanız, yapmanız gereken ilk şey e-posta imzaları eklemeyi etkinleştirmektir.

E-posta İmzalarını Etkinleştir

Zor değil. İlk olarak, oturum açın. Yahoo Mail hesabı. Posta kutunuz yüklendiğinde, ekranın sağ üst köşesindeki Ayarlar düğmesine tıklayarak ayarlar bölmesini açın. Ardından, ayarlar bölmesinde Diğer Ayarlar ‘ı tıklayın. Mesajlarınıza e-posta imzaları eklemeyi açmak için soldaki menüden E-posta yazma’yı seçin ve İmza bölümündeki düğmeyi tıklayın.

E-posta İmzaları

E-posta İmzası Ekleme veya Değiştirme

Yahoo’da e-posta imzaları etkinleştirdiğinizde, bir imza düzenleyici görüntülenecektir. Varsayılan olarak boştur, ancak kendi basit e-posta imzanızı oluşturmak için sağlanan araçları kullanabilirsiniz. Oluşturduğunuz imza, tasarımınızın iyi görünüp görünmediğini görebilmeniz için ekranın sağ tarafında önizlemede gösterilecektir.

Ancak, e-postalarınız için gerçekten gelişmiş bir imza oluşturmak istiyorsanız, ücretsiz hizmetimizi kullanabilirsiniz. İmza Oluşturucu mesajlarınızı kalabalığın arasından öne çıkarmak için. Varsayılan e-posta platformu (Outlook) seçiliyken düzenleyicimizde çalışmayı tamamladığınızda, İmzanızı uygulayın düğmesini tıklamanız yeterlidir. Ardından imzayı panoya kopyalayın ve Yahoo e-posta imza düzenleyicisine yapıştırın.

Aralarından seçim yapabileceğiniz büyük bir ücretsiz e-posta imza şablonu kitaplığımız var. Ve biraz HTML biliyorsanız, e-posta imzanızda daha karmaşık stil değişiklikleri yapabilirsiniz. Hatırlanması gereken bir şey, Yahoo hesabınızı başka e-posta istemcilerinde kullanıyorsanız, bu istemcilerin her birinde e-posta imzanızı ayrı ayrı ayarlamanız gerekeceğidir.

#Yahoo Mail E-posta İmza Nasıl Kurulur #Yahoo Mail E-posta İmzaları #Yahoo Mail E-posta İmzaları Nasıl Kurulur
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.