Yahoo Mail’den Yinelenen Kişiler Nasıl Kaldırılır?

Yahoo Mail Giris Ekim 30, 2021

Yahoo Mail, kullanışlı ve şaşırtıcı özellikleriyle bilinir ve sunduğu bu harika özelliklerden biri, diğer web sitelerinden kişileri kolayca içe aktarma olanağıdır. Kişiyi başka bir e-posta adresinden, bir sosyal ağ sitesinden veya yalnızca sisteminizdeki bir dosyadan içe aktarmak istiyorsanız, bunu birkaç saniye içinde yapabilirsiniz. Bununla birlikte, kişinizin bu şekilde toplu olarak içe aktarılmasının dezavantajlarından biri, Yahoo Mail hesabınızda yinelenen kişileriniz olması ve işleri karmaşık hale getirme ihtimalinin olmasıdır. Siz de bir Yahoo mail kullanıcısıysanız ve hesabınızda benzer bir sorunla karşı karşıyaysanız, aşağıdaki adımları izleyerek sorunu kolayca çözebilirsiniz.

Yahoo Mail hesabımıza bir kişi eklediğimizde veya eklediğimizde, genellikle kişi listesini gözden geçirmek ve yinelenen girişi bulmak için fazla zamanımız olmuyor. Bu, her zaman zamanı tükenen kullanıcılara olur. Bazen kullanıcılar yanlışlıkla bazı kişileri birden çok kez ekler. Yahoo Mail hesabınızdan iletişim bilgilerini almaya çalıştığınızda ve birden çok girişle karıştırdığınızda bu bir sorun yaratır. Her kişiyi dikkatlice incelemeniz gerekir. Bazen kullanıcılar kendilerini yanlış kişiyi kullanma durumunda bulurlar.

Yahoo Mail Hesabından Yinelenen Kişileri Kaldırma Adımları

1.) Yahoo Mail hesabınızda oturum açın ve Yahoo Mail hesabınızın sayfasının sol tarafında bulunan Kişiler bağlantısını tıklayın.

2.) Şimdi Kişiler penceresi altında, Eylemler seçeneğine tıklayın. Bu bir açılır liste açacaktır.

Yinelenen

3.) Açılır listeden Çiftleri düzelt seçeneğine tıklayın. İşlem tamamlanana kadar bekleyin. İşlem süresi, Yahoo Mail hesabınızda bulunan yinelenen kişilerin sayısına bağlıdır.

4.) İşlem tamamlandığında,  tüm kişiler için bir sonuç alacaksınız. Bu kopyaları tercihinize göre görüntüleyebilir ve birleştirebilirsiniz.

5.) Böylece, yinelenen kişileri Yahoo Mail hesabınızdan kolayca kaldırabilirsiniz.

#Yahoo Mail Yinelenen Kişiler Kaldırma #Yahoo Mail Yinelenen Kişiler Nasıl Kaldırılır
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.