Yahoo’da Bir Klasör Nasıl Silinir?

Yahoo Mail Giris Ekim 16, 2021

Diyelim ki Yahoo Mail hesabınızda bir klasör oluşturduğunuzda ve içinde bazı e-postalar depoladığınızda; ancak zaman geçtikçe o klasörü artık kullanmak istemiyor ve silmek istiyorsunuz. Yani silmek istiyorsunuz ama Yahoo Mail bir klasör nasıl silinir bilmiyorsunuz.

3 Adımda Yahoo Mail Hesabındaki Klasörü Silmek

Tüm Yahoo için bu kılavuzumuz var! Kullanıcılara, kullanılmayan Klasörü öğrenmeleri ve hesaplarından silmeleri için posta gönderin. İşlem kolaydır; burada verilen rehberi takip etmeniz yeterli.

Adım 1 – Yahoo!’nuzda oturum açın! Posta hesabı ve yedek alın

Yahoo hesabınızdaki bir Klasörü silme sürecindeki ilk adım, Yahoo e-posta hesabınızda oturum açmanızı gerektirir. Oturum açtıktan sonra, klasörü sildikten sonra aynı içeriği alamayacağınız için söz konusu klasörün yedeğini almak için hareket edin. Yahoo Mail’de silinen klasörü geri yüklemenin bir yolu yoktur.

Klasör

Adım 2 – Silmek İstediğiniz Klasörü Boşaltın

Yahoo yalnızca boş klasörün silinmesine izin verir; silmeden önce o klasörün yedeğini aldığınızdan ve içindeki tüm e-postaları sildiğinizden emin olmalısınız. Yahoo, önemli bilgileri kaybetmeyeceğinizden emin olur, böylece klasörü yalnızca boşalttıktan sonra silebilirsiniz.

Aksi takdirde şöyle bir hata alırsınız; Yalnızca boş klasörler silinebilir. Lütfen önce bu klasördeki tüm e-postaları silin, bu yüzden buna saygı gösterin ve buna göre hareket edin.

Adım 3 – Klasörü Silme seçeneğini belirleyin

Yedeklemeyi ve klasörü boşaltmayı bitirdikten sonra, imleci aşağı (klasörün sağ tarafı) aşağı hareket ettirerek klasörün silinmesine geçebilir ve aşağıdaki resimde belirtildiği gibi sil tuşuna basabilirsiniz. Boş klasörü kalıcı olarak silmek istediğinizden emin misiniz? Bu, Tamam düğmesine tıkladığınızda klasörü gelen kutunuzdan kaldıracaktır.

Bu, Yahoo Mail hesabınızdan bir klasörü silmek için eksiksiz bir yazıdır. Bu kolaydır, ancak adımları dikkatli bir şekilde izlemeniz gerekir. Ve her zaman söz konusu Klasördeki e-postalarınızın yedeğini aldığınızdan emin olun. Yahoo Mail hesabınızdan sildiğiniz boş klasör, Çöp Kutusu klasöründe bulunmayacaktır; bu yüzden silerken dikkatli olmalısınız.

#Yahoo'da Bir Klasör Nasıl Silinir #Yahoo'da Klasör Silmek
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.