Yandex Mail E-posta Şablonları Değiştirme

YANDEKS MAİL GİRİŞ Mail Giris Ekim 13, 2021

Şirketinizde farklı fırsatlar için her seferinde yeni belgeler oluşturmak çok değerli zaman ve paraya neden olabilir. Her seferinde yeni belgeler oluşturmak yerine, kuruluşunuzdaki çeşitli projelere geri dönmek için kullanılabilecek bazı şablonları yapmak en iyisidir. Yandex Mail, kullanıcının birden fazla şablon oluşturmasına ve bunları gerektiği zaman ve yere göndermesine olanak tanıyan böyle bir e-posta hizmetidir. Siz de Yandex Mail hesabı kullanıyorsanız ve şablonları kişisel veya profesyonel farklı amaçlarla yararlanmak istiyorsanız, aşağıdaki adımları izleyerek bunu kolayca yapabilirsiniz.

Yandex Mail Hesabında E-posta Şablonlarını Değiştirme Adımları

1.) Yandex Mail’den otomatik yanıt gönderirken, Otomatik Yanıtla düğmesinin etkinleştirildiğinden ve istenen mesajı gönderecek şekilde ayarlandığından emin olmanız gerekir.

2.) Şablonları göndermek için yanıtlamak istediğiniz e-postayı açın. Burada, Otomatik Yanıt seçeneğini kullanırken aynı anda yalnızca bir e-postaya yanıt verebileceğinizi bilmeniz gerekir.

3.) Şimdi, bir e-postayı açtıktan sonra, mesajın araç çubuğu menüsündeki Otomatik Yanıtla düğmesine tıklayın.

4.) Otomatik Yanıt seçeneğini görmüyorsanız, araç çubuğunda Diğer seçeneğine tıklamanız ve beliren menüden Otomatik Yanıt seçeneğini seçmeniz gerekecektir.

5.) Bu şekilde, e-postayı gönderene bir Otomatik Yanıt şablonu gönderebileceksiniz.

Şablonları

Yandex Mail hesabınızda Otomatik Yanıt düğmesini nasıl kuracağınızı bilmiyorsanız, aşağıdaki adımları izleyin.

1.) Bilgisayarınızda Yandex Mail gelen kutusunu açın ve fare imlecinizi Yandex Mail hesabınızın üst kısmında bulunan posta araç çubuğunun üzerine getirin.

2.) Araç çubuğunda Oluştur, Postayı kontrol et ve Yönlendir gibi seçenekler bulacaksınız. Araç çubuğunun içinde bulunan Dişli simgesine tıklayın.

3.) Vurgulanmamışsa Otomatik Yanıt seçeneğine tıklayın. Ancak, Otomatik Yanıt seçeneği zaten vurgulanmışsa, fare imlecinizi Otomatik Yanıt üzerine getirin ve Otomatik Yanıt düğmesinin içinde görünen Dişli simgesine tıklayın.

4.) Şimdi, Şablon seç seçeneği altında bir e-postayı hızlı bir şekilde yanıtlamak için istediğiniz e-posta şablonu seçin.

5.) Kaydet’e ve ardından Değişiklikleri kaydet düğmesine tıklayın.

#Yandex Mail E-posta Şablonları #Yandex Mail E-posta Şablonları Değiştirme #Yandex Mail E-posta Şablonları Değiştirmek
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.