Yandex Mail Gelmiyor?

YANDEKS MAİL GİRİŞ admin Şubat 3, 2022

Yandex Mail Giriş Yap

Yandex Mail Giriş Yap, kullanıcılarına akıllı ürünler ve hizmetler sunan bir teknoloji şirketidir. Yandex’in küresel amacı, kullanıcılarına çevrimiçi ve çevrimdışı dünyada daha rahat hareket etmeleri için yardımcı olmaktır. 1997 yılından bu yana faaliyet gösteren Yandex, kullanıcılarına ilk günden bu yana en üst seviyede arama ve bilgi hizmetleri sağlamakta; ulaşım, navigasyon ve mobil uygulama alanlarındaki lider ürünlerini dünya genelindeki milyonlarca kullanıcı ile buluşturmaktadır.
Dünya genelinde 30 ofisi bulunan Yandex’in hisseleri 2011 yılından bu yana NASDAQ’ta işlem görmektedir.

Yandex Mail Gelmiyor, Şimdilik sınırsız çevrimiçi depolama alanı sunan ücretsiz bir e-mail hizmetidir. Ileti şablonları, hatırlatıcılar, hatırlatıcılar ve kısa yollar benzer biçimde özellikler YandexMail‘i Gmail’e bir alternatif haline getirir. Yandex Mail ile e-posta gönderemiyor yada alamıyorsanız, hesabınız Yandex tarafından spam gönderilebilir yada kara listeye alınabilir. Bu yüzden Yandex sunucusu hesabınıza e-posta gönderilmesine izin vermez.

Yandex Mail Gelmiyor – Yandex mail göndermiyor gelmiyor

(işte çözüm geliyor)

Yandex mail gelmiyor probleminizin belirtisi, e-posta programınız e-posta kabul etmiyor. veya göndermiyor yada bir hata ileti görüntüleniyor seçeneklerinden biridir.Örneğin, ‘Sunucuya bağlantı yok’, ‘Kimlik doğrulama gerekli’, ‘Gönderen adresi reddedildi: Erişim reddedildi’, ‘Ön kimlik doğrulama komutu gönder’, ‘Gönderen adresi reddedildi: ait değil kullanıcı kimlik doğrulaması’ ‘Oturum açma başarısız veya POP3 devre dışı’ gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Programda kullandığınız kullanıcı adı ve şifreyi kullanarak Yandex Mail web arayüzüne erişmeyi denemeniz gerekir.

Yandex mail gelememesindeki problemi çözümü ise çeşitli olduğu için internette tonca farklı detay göze çarpıyor. Posta kutunuzdan çok sayıda e-posta gönderirseniz, Yandex Mail güvenlik sistemi e-postayı spam olarak değerlendirebilir ve gönderilmesini engelleyebilir. E-posta engellemelerı hakkında daha çok informasyon için E-posta engellemelerı bölümünü okumanız gerekir. Henüz çok sayıda e-posta göndermediyseniz: alan adı için SPF ve DKIM kayıtlarının doğru yapılandırıldığından emin olmalısınız. Hem de bu mesele için Yandex Mail Yardımı kısmının bölümlerine bakabilir ve sorunun nedenini belirlemek için adım adım talimatları seyredebilirsiniz.

Buradaki Yardım Kutusunu hata problemi yazarak çözebilirsiniz.

 

 • E-posta programınızın ayarlarının ve bilgisayarınızın internet bağlantısı ayarlarının doğruluğunu kontrol edin.
 • Antivirüs programı, güvenlik duvarı ya da proxy sunucusu kullanıyorsanız bunları kapatıp sorunun devam edip etmediğini kontrol edin.
 • Yandex ID ayarlarında doğru kişisel veriler belirtin ve hesabınıza telefon numarası ekleyin. Güvenlik sistemimiz hesabınızı şüpheli bulmuş ve e-posta kutunuzu engellemiş olabilir. Bu durum genellikle telefon numaranız e-posta kutunuza bağlı olmadığında ya da Yandex ID’de gerçek dışı ad-soyad girildiğinde meydana gelir. Engellemeyi kaldırma işlemi genellikle birkaç saat sürer.

 • “Bad address mailbox syntax.” Kimden alanındaki gönderenin adresini kontrol edin. Adres yanlışsa e-posta gönderildikten sonra şu hatayı göreceksiniz:

   

  E-posta programları ayarları bölümünde IMAP veya POP3 protokolünün etkin olduğundan emin olun.

   

 

#yandex mail #Yandex Mail gelmeme #Yandex Mail mail gelmiyor
Yorumlar
  emir mustafa durmus

  Temmuz 20, 2022

  mailerim gelmiyor son bir haftadır mail gönderemiyorum.


Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.