Yandex Mail Hesabı Nasıl Silinir?

YANDEKS MAİL GİRİŞ Mail Giris Ekim 13, 2021

Bir Yandex.Mail kullanıcısı olarak, IMAP, POP, Filtreleme ve evet bir sürü sınırsız depolama alanı gibi harika özellikler sunan bu harika ücretsiz e-posta istemci hizmetine aşina olmalısınız.

Yine de, Yandex Mail hesabı kapatmak istiyorsanız, işlem oldukça basittir ve evet, kalıcı olarak silebilirsiniz. Ancak hesabınızı tamamen silmeden önce Yandex Mail hesabı tüm bilgi verilerinizi ve bilgilerinizi yedeklediğinizden emin olun. Ayrıca, kişilerinizi aynı konuda bilgilendirdiğinizden ve mümkünse gelecekte sizinle iletişim kurmaları için alternatif bir e-posta adresi sağladığınızdan emin olun. Peki, her şeyi yedekledikten sonra, Yandex Mail hesabı kalıcı olarak silmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Yandex Mail Hesabını Silme Adımları

1.) Silmek istediğiniz Yandex.Mail hesabınıza giriş yapın.

2.) Yandex.Mail hesabınızın ekranının sağ üst köşesinde bulunan e-posta adresinize ve avatarınıza tıklayın.

3.) Yandex.Mail ekranınızda beliren menüden Pasaport’a tıklayın.

Yandex Mail Hesabı

4.) Şimdi kişisel bilgiler seçeneği altında bulunan Hesabı sil bağlantısını takip edin.

5.) Ardından, seçeneğin altındaki listeyi gözden geçirmeniz gerekecek – Aşağıdaki Yandex hizmetleri şu anda hesabınızda aktif. Yandex listelenen tüm verileri kaldıracağından, verilen hizmetlerden herhangi birinden saklamak istediğiniz verileri kopyalamanız yeterlidir.

6.) Sorulduğunda, Cevap seçeneği altındaki güvenlik sorusunu yanıtlayın.

7.) Daha sonra Şifre alanına Yandex.Mail şifrenizi giriniz.

8.) Daha sonra Captcha görselinde gösterilen harf ve sayıları mesajın altına yazmanız gerekecektir- Soldaki resimden sembolleri giriniz.

9.) Şimdi, sadece Hesabı sil seçeneğine tıklayın.

10.) Devam düğmesine tıklayın. Yandex.Mail hesabınız kalıcı olarak silinecektir. Hesabınızı sildikten sonra, hiç kimse kimlik bilgilerinizi kullanarak bir Yandex hesabı yeniden oluşturamaz. Ayrıca, silinen hesabınıza e-posta gönderen herkes, e-posta hesaplarında bir posta teslimi hatası mesajı alır.

İşte bunlar, Yandex Mail hesabının nasıl silineceği ile ilgili basit adımlardır.

#Yandex Mail Hesabı Nasıl Silinir #Yandex Mail Hesabı Silme #Yandex Mail Hesabı Silmek
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.