Yandex Mail Şifresi Nasıl Değiştirilir?

YANDEKS MAİL GİRİŞ Mail Giris Ekim 10, 2021

Yandex.Mail hesabınıza birinin eriştiğinden şüpheleniyorsanız veya şifreniz yeterince güçlü değilse veya şifrenizi unuttuysanız, Yandex.Mail hesabınızın şifresini istediğiniz zaman kolayca değiştirebilirsiniz. Yandex.Mail hesabınızın şifresini nasıl değiştireceğinizi veya sıfırlayacağınızı öğrenmek için burada verilen adım adım talimatları izleyin. İşte Yandex mail şifresi nasıl değiştirilir bu soruya açıklık getireceğiz.

Yandex Mail Hesabının Şifresini Değiştirme Adımları

1.) Yandex.Mail’in Giriş sayfasına gidin ve Giriş yapamıyor musunuz? bağlantısını tıklayın. kutunun alt kısmında bulunur. Yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

2.) Bu sayfada, Kullanıcı adı veya e-posta alanına kullanıcı adınızı girin. Sağlanan alana resimden CAPTCHA’yı girin. Girdikten sonra İleri düğmesine tıklayın.

3.) Sonraki sayfada telefon numaranızı girmeniz istenecektir. Sağlanan alana telefon numaranızı girin ve Kodu gönder düğmesine tıklayın. Telefon numaranıza bir kod gelecek.

NOT: Ülke kodunu telefon numaranıza eklediğinizden emin olun.

Yandex Mail Şifresi

4.) İstenilen alana kodu girin ve Onayla düğmesine tıklayın. Kod başarıyla doğrulanırsa, şifre sıfırlama sayfasına yönlendirileceksiniz. Sağlanan alanlara yeni bir şifre girin ve İleri’ye tıklayın. Şifreniz değiştirilecek ve hesabınıza erişebileceksiniz.

5.) Ancak, hesabınıza bir telefon numarası bağlamamış olmanız durumunda, kayıt işlemi sırasında sizin tarafınızdan seçilen güvenlik sorusunun cevabını girmeniz istenecektir.

6.) Verilen alana doğru cevabı girdikten sonra Gönder butonuna tıklayınız. Cevap doğru bir şekilde eşleşirse, şifrenizi sıfırlamak için bir sonraki ekrana yönlendirileceksiniz.

7.) Bu ekranda, verilen alanlara şifrenizi girmeniz ve İleri düğmesine tıklamanız yeterli olacaktır.

6.) Herhangi bir telefon numaranızı Yandex.Mail hesabınıza bağlamamış olmanız durumunda, bir telefon numarası bağlamanız istenecektir.

7.) Telefon numaranızı eklemek isterseniz, verilen alana girin ve Kodu gönder düğmesine tıklayın. Telefon numaranızda, sağlanan alana girmeniz gereken bir kod alacaksınız.

8.) Onayla düğmesine tıklayın, numaranız Yandex.Mail hesabınıza bağlanacaktır. Ancak telefon numaranızı eklemek istemiyorsanız, Atla ve hizmete geri dön düğmesine tıklayabilirsiniz.

#Yandex Mail Şifresi #Yandex Mail Şifresi Değiştirme #Yandex Mail Şifresi Nasıl Değiştirilir
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.