Yeni Bir Outlook ve Hotmail Hesabı Nasıl Oluşturulur?

HOTMAİL GİRİŞ Mail Giris Eylül 18, 2021

Yeni bir Microsoft hesabına nasıl kaydolabilirim veya Microsoft e-posta hesabını nasıl oluşturabilirim? Her şeyden önce, çeşitli Microsoft çevrimiçi araç ve hizmetlerinden herhangi birini kullanmayı düşünebilirsiniz. Microsoft çevrimiçi araçlarına erişmek için bir Microsoft hesabı gereksinimi gereklidir. Ayrıca, bu makalede, yeni bir Microsoft hesabı oluşturmayı ve ayrıca profil sayfanızı nasıl özelleştireceğinizi öğrenebilirsiniz. Microsoft hesabı, çeşitli Microsoft cihazlarına ve hizmetlerine erişmenizi sağlayan e-posta hesabı olarak kabul edilir. Görünüşe göre Microsoft’un iki e-posta hesabı Hotmail ve Outlook Mail’i içeriyor.

Ayrıca, OneDrive, Xbox Live, Skype, Microsoft Word ve daha fazlası gibi Microsft hizmetlerine erişmenizi sağlayan Outlook Mail ve Hotmail’i içeren çeşitli Microsoft hesabı. Başlangıçta Microsoft, Windows Live Mail olarak başlayan ve MSN Mail, Live Mail, Hotmail gibi bir dizi e-posta etki alanına ve şimdi Outlook Mail olan yeni arayüze yönelik uzun bir e-posta hizmetleri geçmişine sahiptir. Microsoft’un aktif e-postası Hotmail ve Outlook’u içerir. Ancak Outlook mail hesabının nasıl oluşturulacağını ve ayrıca yeni Hotmail hesabının nasıl oluşturulacağını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Yeni Hotmail Hesabı Nasıl Oluşturulur | Hotmail’e Kaydolun

Aksine, Hotmail kaydolmak, yeni bir Microsoft hesabı oluşturmanın bir adımıdır. Başlangıçta, Hotmail e-posta hesabı, Microsoft’un Hotmail ile bir e-posta adresi oluşturarak bir Microsoft hesabı oluşturmanıza olanak sağlayan hizmetlerinden biridir. Şu anda, Hotmail hesabı hala hizmetlerin eski bir e-posta hesabıdır. Yeni bir e-posta etki alanı Outlook.com’a yükseltildiği gerçeğine dayanarak.

Hotmail Hesabı Oluşturmak

  1. Web’de https://account.microsoft.com/ adresine gidin.
  2. Sayfanın ortasında bir Microsoft Hesabı Oluştur’u seçin.
  3. Yeni bir e-posta adresi al’a tıklayın ve İleri’ye dokunun.
  4. Yeni bir kullanıcı adı oluşturun ve açılır seçimde @hotmail.com’u seçin, ardından İleri’ye dokunun.
  5. Microsoft hesabınız için benzersiz bir parola oluşturun ve İleri’ye tıklayın.

Son olarak, robot değil insan olduğunuzu doğrulamak için ekrandaki bulmacayı çözmeniz gerekiyor. Tamamlandığında, kolaylıkla Microsoft Hotmail hesabınıza otomatik olarak yetkilendirileceksiniz. Microsoft’un herhangi bir hizmetine erişmeden önce e-posta hesabı profilinizi tamamlamanız gerektiğini unutmayın.

Hotmail

Yeni Outlook Hesabı Nasıl Kurulur | Microsoft Hesabına Kaydolma

Aksine, Outlook Mail, Microsoft e-posta sunucusu etki alanının yeni yeniliğidir. Outlook postası, insanlarla bağlantı kurabileceğiniz, görevler oluşturabileceğiniz ve ayrıca Outlook Takvimine erişebileceğiniz esnek bir e-posta deneyimi sağlar. Her şeyden önce, Outlook Mail, Word, Excel ve PowerPoint gibi Office 365 uygulamalarını değerlendirmenizi sağlayan ücretsiz bir e-posta deneyimi olarak gelir.

Yeni Outlook Hesabı Oluşturmak

  1. Web’de https://account.microsoft.com/ adresine gidin.
  2. Sayfanın ortasında bir Microsoft Hesabı Oluştur’u seçin.
  3. Tıklayın, Yeni bir e-posta adresi alın ve İleri sekmesine tıklayın.
  4. Yeni bir kullanıcı adı oluşturun ve açılır seçimde @outlook.com’u seçin, ardından İleri sekmesine tıklayın.
  5. Microsoft hesabınız için benzersiz bir parola oluşturun ve İleri’ye tıklayın.

Özetle, Microsoft’ta zaten bir e-posta hesabınız varsa, başka bir Microsoft hesabı oluşturmanız gerekmez. Microsoft hesabı oturum açma sayfasını ziyaret edin ve e-posta hesabınızda Hotmail veya Outlook e-posta hesabınızda oturum açın.

#Hotmail Hesabı Nasıl Oluşturulur #Outlook Hesabı Nasıl Oluşturulur #Yeni Bir Hotmail Hesabı Nasıl Oluşturulur #Yeni Bir Outlook Hesabı Nasıl Oluşturulur
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.