Yeni Yahoo E-posta Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Yahoo Mail Giris Eylül 16, 2021

Yahoo, kullanıcılara web hizmetleri sunan Google, Microsoft ve daha pek çok şeye benzer. Ancak, Yahoo web hizmetleri listesi Yahoo Mail, Yahoo News, Yahoo Sports, Yahoo Search ve daha fazlasını içerir. Yahoo hesabı oluşturma olarak da adlandırılan Yahoo hesabı oluşturma, bir Yahoo hesabı oluşturabileceğiniz özel bir sayfadır. Ayrıca, Yahoo hesabının oluşturulması sizi aslında yeni bir Yahoo e-posta hesabı oluşturabileceğiniz Yahoo Mail oluşturmaya yönlendirir. Sonunda, çeşitli Yahoo web hizmetlerine erişmek için e-posta adresinizi ve şifrenizi içeren bir kimlik oluşturabileceğiniz Yahoo Kimliği oluşturma işlemini sağlar. Yahoo Mail, milyonlarca kayıtlı e-posta kullanıcısıyla en iyi 5 e-posta hizmeti sağlayıcısı olarak hizmet vermektedir. Platform, e-postalarınızı ve daha fazlasını düzenlemek için Yahoo ile ücretsiz bir e-posta hesabı oluşturmanıza olanak tanır.

Yeni Yahoo Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Her şeyden önce, Yahoo Mail, 100 ülkede dünyanın en popüler e-posta hizmetleri sağlayıcısı arasındadır. Yahoo Posta oluşturma onunla temas aracı olarak da sosyal ağ siteleri için kaydetmek için kullanılan edilebilir kişisel kullanım için en iyisi ücretsiz bir e-posta hesabı oluşturabilirsiniz. Unutmayın, Yahoo Business Mail, çevrimiçi profesyonel kullanım için en uygun olan, çalışan bir iş e-postası oluşturabileceğiniz Yahoo Email Creation’ın başka bir açısıdır. İşte Yahoo Hesabı Oluşturma adımı; Yahoo Hesabı Oluşturmak için;

 1. Her şeyden önce, Yahoo Hesabı Oluşturma sayfasını ziyaret edin.
 2. Ardından, Hesap oluştur’a tıklayabilirsiniz.
 3. Bu sizi Login.yahoo.com hesap oluşturma sayfasına yönlendirecektir.
 4. Ardından, aşağıdakileri doldurun:
 5. Adı ve soyadı
 6. Mail adresi
 7. Şifre ve Cep telefonu numarası
 8. Doğum ayı, Günü ve Yılı.
 9. Cinsiyet ve Devam’ı tıklayın.

Bu, bir Yahoo e-posta adresi oluşturmanıza olanak sağlayacaktır. Daha sonra, bir Yahoo hesabına tamamen kaydolmak için hesabınızı doğrulayabilirsiniz. En iyi e-posta hizmetlerinden biri olmak, kullanıcıadı@yahoo.com gibi görünen Yahoo kimliğinizi ve parolanızı kullanarak diğer Yahoo hizmetlerine erişmenizi sağlayacaktır.

Yahoo E-posta

Yahoo Hesabına Nasıl Giriş Yapılır?

Yahoo hesabı oluşturma işleminden sonra, Yahoo Mail portalına giriş yaparak aktif kalabilirsiniz. Yahoo Hesabının Oluşturulmasında, bir Yahoo hesabı oluşturduktan sonra mevcut kullanıcıların hesaplarında oturum açmaları için bir oturum açma seçeneği gelir. Yahoo eposta hesabınıza giriş yapmak için aşağıdaki prosedürler gereklidir;

 1. yahoo.com sayfasına gidin.
 2. Aşağıdakileri içeren Yahoo hesap kimliğinizi kullanarak oturum açın:
 3. Kullanıcı adı, e-posta adresi veya cep telefonu numarası ve İleri’ye tıklayın.
 4. Yahoo hesap şifrenizi girin ve oturum aç’ı tıklayın.

Web’de Yahoo hesabına bu şekilde giriş yapılır. Yukarıdaki iki adım size yeni bir Yahoo hesabı oluşturma ve ayrıca Yahoo-Yahoo Mail hesabına giriş yapma prosedürlerini gösterir. Benzer şekilde, bir Yahoo hesabı oluşturmak için Yahoo hesabı oluşturucusu olarak Yahoo Mail uygulamasını kullanabilirsiniz.

#Yahoo E-posta Hesabı Nasıl Oluşturulur #Yeni Yahoo E-posta Hesabı #Yeni Yahoo E-posta Hesabı Nasıl Oluşturulur
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.